GündemManşetSpor

Hayrettin Dereli: Bu Bir Sosyal Sorumluluk Projesidir.

Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü’nün yeni başkanı Hayrettin Dereli; “Bayan voleybol takımımız, bir sosyal sorumluluk projesidir” dedi…

SARIYER GAZETESİ / EKİN YILMAZ 

Yeni sezon öncesi Bayan Voleybol Takımı Teknik Direktörü Gökhan Edman ile bir araya gelen Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Dereli, Bayan Voleybol Takımının bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyledi.

Dereli; “Benim iki kızım vardı, şimdi ise yüzlerce çocuğum oldu”

Çocukları kulüp olarak spora yönelttiklerini ve geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek ve kazandırmak için spor dallarında birçok çalışmalarda bulunduklarını söyleyen Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Dereli, ” Bayan voleybol takımımız bizim için çok önemli. Çünkü bu takım, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesidir. Genel olarak baktığımızda yaklaşık 500 civarında çocuğumuz var. Benim iki kızım vardı, şimdi yüzlerce çocuğum oldu. Bu çocukların asıl amacı nedir diye sorarsanız 1. Lig’e çıkmış bir takımda oynayabilmek. Hocalarımızla konuştum. Muhakkak bu sene alt ligdeki çocuklar bizim takımla antrenman ve maçlara gelecek. Hepsinin vizyonu “Bizim A takımımız var, biz de bu takımda oynayacağız” olacak. Bu sosyal projenin asıl temeli voleybol takımımızdır. Voleybolun bu konudaki başarısı, çocuklarımızın bir üste çıkmasını sağlayan en önemli aşamadır.” dedi.

YENİ SEZONA YENİ KADRO

Hayrettin Dereli; ”İddialı bir yönetim kadromuz var bu sene. Kendi mevkilerinde yüksek başarıya sahip oyuncularla da sözleşmelerimizi imzaladık. Bu sezon bizim sezonumuz olacak. Çok iddialıyız.” dedi. Yeni başkan yeni sezonda idari ve oyuncu kadrosundaki yeni oluşumlarla güçlü bir giriş yaptıklarını da belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu