GündemManşet

İstanbul Ülkü Ocakları İl Teşkilat Başkanı Vedat Şahin’den AKP’ye tepki; “Lafa gelince Hz. Ömer adaleti, icraata gelince turist Ömer”

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

İstanbul Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanı Vedat Şahin, Türkiye’deki işe alım süreçlerinde yaşanan adaletsizliğe ve  AK Parti’ye sosyal medyada yayınladığı bir mesajla isyan etti. İşe girecek kişilerin AKP’ye üye yapılmak zorunda bırakıldığını vurgulayan ve yaşananlara çok sert tepki gösteren Şahin, “Lafa gelince Hz. Ömer adaleti, icraata gelince turist Ömer oluyorlar” diye konuştu. İşte Sarıyer’in tanınan ve sevilen isimlerinden Şahin’in o mesajı;

ADALET YOK KALKINMA VAR, O DA TEK TARAFLI!

Memlekette iş müracaatında bulunuyorsunuz. Müraacat ettiğiniz ilgili kurum sizden AKP’ye üye olmanızı istiyor. Neden ? AKP’ye mi işe gireceksiniz ? Hayır. Maaşınız AKP’nin seçim bütçesinden mi ödenecek ? Hayır. AKP’nin açılımı sözde “Adalet” ve kalkınma partisi ! Yerseniz tabi. Lafa gelince Hz Ömer adaletinden dem vuranlar, icraata gelince birden bire turist Ömer oluyorlar. Adalet yok ama Kalkınma var oda tek taraflı ! Bizdenseniz iş var, değilseniz iş yok. İslamı söylemlerle bugünlere geldiler. İslam dini ADALET dinidir. İslamı istismara karnımız tok bizim. kahrolsun kahpe düzen, kahrolsun devran!.

Kuşkusuz er-Rezzâk (rızık veren), güç ve kudret sahibi olan ancak Allah’tır. (Zâriyât, 58)

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler