GündemManşet

Kardeşi FETÖ’den tutuklanan AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı, FETÖ şirketine bol maaşla kayyum atandı

Sarıyer Gazetesi, AK Parti’de çok önemli bir görevde bulunan Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı’nın kız kardeşinin FETÖ’den tutuklandığını yazmıştı. Bu sürpriz gelişme AK Parti Genel Merkezi ve İstanbul İl Başkanlığı’nda şok etkisi yaratmıştı. Ancak asıl bombayı yine sadece biz açıklıyoruz. “Kız kardeşi FETÖ’den tutuklanan o İlçe Başkan Yardımcısı’nın, FETÖ’den el konulan bir şirkete dolgun maaşla kayyum olarak atandığı ortaya çıktı”

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, AK Parti’de çok ama çok kritik bir görevdeki bir İlçe Başkan Yardımcısı’nın kız kardeşinin FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandığını ve şu sıralarda aile içinde büyük bir telaşla mal paylaşımı yapıldığını yazdı. Batu haberinde kişileri rencide etmemek adına olayın detayına girmedi, FETÖ’den kız kardeşi tutuklanan AK Partili ilçe yöneticisinin ve kardeşinin adını açıklamamıştı. SARİYERGAZETESİ.COM‘un haberi AK Parti Genel Merkezi ve İstanbul İl Başkanlığı’nda geniş yankı buldu. Çünkü Sarıyer’deki bu sürpriz gelişmeden parti üst yöneticilerinin haberdar olmadığı öğrenildi. Haberimiz bazı ulusal gazeteler tarafından da kaynak gösterilerek haber olarak yayınlandı. Ancak olayın devamında şok bir detay daha ortaya çıktı. Asıl bombayı yine ilk kez sariyergazetesi.com açıklıyor.

KARDEŞİ FETÖ’DEN TUTUKLANDI, KENDİSİ FETÖ ŞİRKETİNE KAYYUM ATANDI

Sarıyer Gazetesi’ne ulaşan çok özel bilgilere göre kız kardeşi FETÖ’den tutuklanan AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı’nın FETÖ şirketlerinden birine kayyum olarak atandığı ortaya çıktı. Kardeşi cezaevinde olan İlçe Başkan Yardımcısı’nın, devletin el koyduğu kimya üzerine bir şirketten her ay hatırı sayılır oranda kayyum maaşı aldığı anlaşıldı. Bu arada AK Parti Sarıyer’de halen bazı parti yöneticileri FETÖ şirketlerinden her ay ciddi oranda kayyum maaşı almaya devam ediyor. Ancak hem kız kardeşi FETÖ’den tutuklanıp kendisi de kayyum olarak atanan AKP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı “AK Parti’nin FETÖ’yle mücadelesi ancak böyle olur” dedirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir