GündemManşet

Kuvvet macunu satışlarında Epimedium Force zirvede

İnternet ortamında satışı yapılan kuvvet macunları içinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve tavsiye edilen marka Organikasyon firması tarafından üretilen Epimedium Force macunudur. Anavatanı Çin ve bazı Orta Asya ülkeleri olan Epimedium bitkisinin afrodizyak etkisini destekleyen diğer bazı bitkilerle karışımından elde edilen bu macun tamamen bitkiseldir ve içeriğinde insan sağlığına zarar veren hiç bir madde bulunmamaktadır. Ancak kan basıncını yükseltmesi ve dolaşımı hızlandırması nedeniyle kalp ve tansiyon rahatsızlıkları olanlar ile içeriğinde bal bulundurması nedeniyle şeker hastalarının kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Yine aynı şekilde hamile ve emziren kadınların da macunu kullanmaları sakıncalıdır. Bunların dışında 18-65 yaş aralığındaki erkek ve kadın herkes macunu gönül rahatlığıyla kullanabilir.

İÇİNDE NELER VAR

İçeriği tamamen bitkisel olup; Epimedium, Çiçek balı, Demirdikeni, Kırmızı ginseng, Cüce palmiye, Ginkgo biloba, Harnup pekmezi, Dut pekmezi, Zencefil, Havlıcan, Arı sütü ve Polen bulunur. Zararlı kimyasalları içermez!

NASIL KULLANILIR

Kuvvet macunu aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı kullanılması tavsiye ediliyor. Daha fazla tüketilmesi baş ağrısı, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarına yol açabileceği için tavsiye edilen miktarda yani 1 çay kaşığı tüketilmesine özen gösterilmesi gerekiyor. Macun bal kıvamında olduğu için yenmeden önce iyice karıştırılmalı ve yedikten sonra üzerine 1 saat kadar su içilmemelidir. Ayrıca alkol ile birlikte de kullanılmaması gerekiyor.

KİMLER KULLANAMAZ

Şeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olanlar ile hamile ve emziren kadınlar.

FİYATI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 kutu kuvvet macunu fiyatı 119 TL olup, süresiz olarak geçerli olan 4 al 3 öde kampanyasından yararlanırsanız 4 kutu macuna 476 TL yerine sadece 357 TL ödeyerek ekonomik açıdan büyük kar elde etmiş olursunuz. Ödemeyi resmi site üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartınızla yapabileceğiniz gibi ürünü teslim alırken kapıda nakit olarak ya da kredi kartınızla yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde eft/havale yöntemiyle de ödeme yapabilme imkanı bulunuyor. Kargo için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz ancak kapıda ödeme yöntemini seçerseniz +5 TL hizmet bedeli ödemeniz gerekecektir. Yani ödemeyi kapıda yaparsanız 1 kutu macun için toplamda 124 TL, 2 kutu için 243 TL ödeyeceksiniz.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR

Sipariş vermek için resmi sitedeki sipariş forumunu doldurabilir ya da sabit hat ve cep telefonlarını 7/24 arayabilirsiniz. Epimedium Force marka kuvvet macunu sadece https://epimediumforce.com sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Siteye giriş yaparak ürün resmi altındaki “Satın Al” butonlarını sırayla tıklamalı ve karşınıza çıkan sipariş formunu eksiksiz ve doğru bilgilerde doldurmalısınız. Siparişin teslimat aşamasında sorun yaşamadan mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilebilmesi için doğru bilgileri girdiğinizden emin olmalısınız. Telefon yoluyla sipariş vermek için de 0507 312 312 0 ve 0212 229 32 54 numaralarını günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz. Siparişlerin teslim süresi sipariş verilen il ve ilçeye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 2-6 gün arası sürmektedir. Kuvvet macunu tamamen gizli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edildiği için sizlere gelen kargo poşetinin içinde ne olduğunu sizin dışınızda hiç kimsenin (ürünü size getiren kurye de dahil) bilememesi sağlanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir