GündemManşet

MEHMET DENİZ: “SARIYER TESLİM OLMAZ, ÜLKEMİZ ASLA!”

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, son günlerde CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne yönelik yapılan kara propaganda ve sosyal medyadaki saldırılara çok sert bir açıklamayla karşılık verdi. İşte Deniz’in “o” açıklaması;


Sen bu ülkeyi 15 yıldır, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni 23 yıldır yöneteceksin. Sen bu ülkenin en saygın kurumu olan orduya kumpas kurarak Genelkurmay Başkanını 3,5 mapushane damlarına tıkacak orduyu zayıf düşürecek, daha sonra sonra pardon suçunuz yokmuş deyip serbest bırakacaksın.

Bu vatan evlatları içeride yatarken iş birliği yaptığın FETO elemanlarını orduda etkin yerlere getireceksin, bu örgüt 15 temmuz darbe girişimi yaparak ülkeyi 100 yılın en büyük buhranına sokacak, sen biz o mağdurları askerleri, bilim adamlarını, yazarları Silivri Cezaevleri önünde kar kış yağmur çamur demeden savunanları o zaman darbeci ilan edeceksin, sen Feto örgütünü 2010 referandumu ile görev başına getirip yargıyı onlara teslim edip hukuk katliamlarının yolunu açacaksın, sen söz konusu Feto örgütü için ne istediler de vermedik diyerek suçunuzu itiraf edeceksiniz. Sen iliklerine kadar Feto ile iç içe yaşayacaksın.

BESLEME MEDYANLA ŞÜKRÜ GENÇ’E KUMPAS KURAMAZSINIZ!

Sen partini bu örgüte teslim edip temizlemek için 80 milyonu gereksiz bir referanduma götüreceksin, sen bu gecekonduda oturan vatandaşın duygularını sömürüp onların oyları ile yıllarca iktidar olup 23 yıldır Feto ile birlikte İstanbul’u AVM, gökdelenlerle doldurup, garibanın mülkiyet sorununu çözmeyeceksin, yıllardır kangren olmuş bu sorunu çözme iradesi gösteren, Emirgan, Kazımkarabekir, Rumeli Hisarı, Kocataş, PTT, Reşitpaşa, Cumhuriyet, Ferahevler, Pınar, Derbent, FSM, Baltalimanı gibi mahallelerin tapu sorunu için ilk resmi adımı atan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e besleme medyanla kumpas kuracaksın.

Üstelik nesillerdir cemaat tarikatın siyasete bulaştırılmaması gerektiğini savunan bir CHP’li Belediye Başkanını Feto ile ilişkilendirmeye çalışacaksın.

YOK ÖYLE YAĞMA! SARIYER ASLA TESLİM ETMEYİZ!

Üstelik sahip olduğun iktidarın gücünü haksız bir şekilde kullanarak bir müfettiş raporunu kendi partinin resmi sitesinden yayınlayarak suç işleyeceksin, ülkeyi anlamsız bir referandum götürecek dünyada eşi ve benzeri olmayan bir diktatörlük rejimi için yapmış olduğunuz kamuoyu araştırmaları beklediğiniz sonucu vermediği için can havliyle sağa sola saldırmaya çalışacaksın…

Öyle yağma yok!

Tepeden tırnağa Feto ile iç içe girenler bu sorunu çözemezler, çünkü sen sorunun bir parçasısın aslında sorun da sensin. Bu sorunu çözecek olanlar bu ülkeyi kuran bir asıra yakın da cemaat tarikat ile siyasetin ayrı olması gerektiğini söyleyenlerdir.

Sarıyer teslim olmaz ülkemiz asla…

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler