GündemManşet

Pavel Smirnov, bu kez Belgrad Ormanda Tırmandı

 Pavel Smirnov,  bu kez de Sarıyer Belgrad Ormanlarının içindeki 150 metre yükseklikteki baz istasyonuna tırmandı. Daha önce Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün kulesine tırmanarak ‘350 metre’ yükseklikte özçekim yapan genç, ölüme bir kez daha meydan okudu.    

Türkiye’nin Yavuz Sultan Selim  Köprüsünün kulesine tırmanarak “350 metre” yükseklikte özçekim yapmasıyla tanıdığı parkur sporcusu Pavel Smirnov,  arkadaşlarıyla beraber Sarıyer Belgrad Ormanlarının içindeki bir baz istasyonuna tırmandı. Yaklaşık 150 metre yükseklikte ölümle adeta dalga geçen gençlerin yaptığı tehlikeli hareketler yürekleri ağza getirdi.

Türkiye’nin 3. Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsünün kulesine tırmanarak “350 metre” yükseklikte özçekim yapmasıyla tanıdığı parkur sporcusu Pavel Smirnov, bu kez Sarıyer’deki Belgrad Ormanlarının içindeki yaklaşık 150 metre yükseklikteki baz istasyonuna tırmandı. Arkadaşları Sergen Bayar ve Batuhan Gökgöz ile istasyonun bulunduğu alana gelen Smirnov, dikenli telle örülmüş engeli aşarak içeriye girdi. Hep birlikte istasyonun zirvesine tırmanmaya başlayan gençlerin yaptığı hareketler yürekleri ağza getirdi.

Baz İstasyonunun Zirvesinde Özçekim Yaptılar. 

Zaman zaman mola veren gençler demirlerin üzerine yatarak birbirlerinin fotoğrafını çekti. Kendi aralarında konuşarak ölümle adeta dalga geçen gençler, dakikalar sonra zirveye ulaştı. Sarıyer Belgrad Ormanlarının eşsiz güzelliğini arkalarına alan gençler özçekim yapmayı da ihmal etmedi. Ardından gençler istasyondan inerek alandan ayrıldı.

KAYNAK: MİLLİYET.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir