GündemManşet Altı

RİZELİLER’DEN İSTİNYE’DE İFTAR BULUŞMASI!

İstinye’de bulunan Rize Merkez Yemişlik- Erenköy ve Çevre Köyleri Derneği tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına; siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Dernek yöneticileri tarafından ilgiyle ağırlanan konuklar arasında eski Rize Milletvekili Ahmet Kabil, Kaymakam Hasan Sazkaya , Sarıyer Belediye Başkanı Şukrü Genç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Hukuk Danışmani Safa Koçoğlu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Ozbalta, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, eski Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, Anavatan Partisi MKYK Üyesi Ishak Koçoglu, Sarıyer Spor Kulüp Başkani Saffet Akkoyun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sarıyer Belediye Meclisi Üyeleri Alirıza Yılmaz, Oktay Aksu, Hayrettin Dereli , Salih Akıncı, Ali Görgülüer ve Nadir Günday, Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Osman Güloglu, Derbent Maahllesi Muhtarı Aydemir Görmez, Rumelikavağı Mahallesi Muhtarı Sinan Demirci , Istinye Mahallesi Muhtarı Recep Alkan, Üsküdar Rizeliler Derneği Başkanı ve RIDEV Genel Baskan Yardımcısı Necmettin Birinci, eski Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sezai Büyükdurmuş ile eski Belediye Başkan Danışmanı Refik Kesek de yer aldı.

KOÇOĞLU: “HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

İftara katılanlara hitaben bir konuşma yapıp, geldikleri için teşekkür eden Dernek Üyesi Bayramali Koçoğlu, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımızda sizleri aramızda görmek bizi çok mutlu etti. Bu mübarek Ramazan ayında bir araya gelip, dost ve arkadaşlarımızla iftarımızı yapmaktan memnuniyet duyduk. Önümüzdeki günlerde kutlayacağız Kadir gecesi ve Ramazan Bayramı’nın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni eder, daha nice Ramazan programlarında birlikte olmayı dilerim” dedi. Koçoğlu, Sarıyer Belediyesi’nin derneklerine olan desteği nedeniyle de Başkan Şükrü Genç ve ekibine ayrıca teşekkürlerini sundu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler