GündemManşet

SARIYER BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞÇİSİ RAMAZAN HOŞGÖR, ÇALIŞTIĞI ÇÖP KAMYONUNUN ALTINDA KALARAK YAŞAMINI YİTİRDİ

BEKİR BATU/ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü‘ne bağlı çöp kamyonunda görevli Ramazan Hoşgör, Zekeriyaköy’de yaşanan trafik kazasında yaşamını yitirdi. Çalıştığı çöp kamyonuna geri geri gelmesi için yol gösterdiği sırada kamyonun altında kalan Hoşgör, olay yerinde yaşamını yitirdi. Olay Zekeriyaköy’deki Sarıyer Market yakınlarında dün ikindi saatlerinde meydana geldi. Elazığ doğumlu olan ve Derbent’te yaşadığı öğrenilen Hoşgör’ün ölümü tüm mesai arkadaşlarını şok etti. Sarıyer Belediyesi yetkilileri ve mesai arkadaşları acı haberin duyulmasından sonra, cenazenin kaldırıldığı hastaneye akın etti. Kazadan sonra belediyenin çöp kamyonunu kullanan işçisi de gözaltına alınarak karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

ARKADAN GELEN ARAÇ DEĞİL, ÇALIŞTIĞI KAMYON ÇARPTI

Öte yandan kazadan sonra gazetemize ulaşan ilk bilgi, Ramazan Hoşgör’ün başka bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdiğiydi, ancak yetkililerinden aldığımız son bilgiye göre Hoşgör belediyede çalıştığı çöp kamyonunun altında kalarak yaşamını yitirdi.

SARIYER GAZETESİ olarak merhum Ramazan Hoşgör’e Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve belediye camiasına başsağlığı dileriz…

 

Bir yorum

  1. Allah rahmet eylesin.Rahmetliye arkadan gelen araç çarpmadı.Çalıştığı çöp kamyonu çarptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir