GündemManşet

Sarıyer Kaymakamlığı’nın önünü kapatıp beton döktüler!

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Ferahevler Mahallesi‘nde bulunan Sarıyer Kaymakamlığı binasının önünde dün ilginç görüntüler yaşandı. Sarıyer Gazetesi’ne ihbarda bulunan duyarlı vatandaşların gönderdiği fotoğraflara göre, kaymakamlık binasının önündeki Muhtar Caddesi dün beton dökümü nedeniyle uzun süre tek yönlü trafiğe kapatıldı. Kaymakamlığın karşısında SEBA İnşaat tarafından yapılan villa projesinde beton dökümü çalışması nedeniyle binanın önü saatlerce kapatıldı.

MUHTAR CADDESİ’Nİ TEK YÖNLÜ KAPATTILAR

Muhtar Caddesi‘nin tam ortasına çekilen beton kamyonu, caddeyi tek yönlü olarak trafiğe kapatarak inşaata beton dökümü gerçekleştirdi. Saatlerce süren çalışma sırasında caddede trafik aksadı, sürücüler kimi zaman zor anlar yaşadı. Kaymakamlık önünde mesai saatleri devam ederken cadde kapatılarak beton dökülmesi vatandaşların da tepkisini çekti. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan vatandaşlar; “Bu kadar rahatlık olmaz, caddeyi gelişi güzel kapatıp, insanların hayatlarını da riske sokup kaymakamlık binası önünde saatlerce beton dökemezsiniz. Bu kadar keyfilik olmaz” diye konuştular.

 

Bir yorum

  1. Kaymakamlık Binasının Ferahevlerde yapılması planlanırken, birileri oradaki ev, arsa ne varsa toparlamıştı. Şu anda bir yandan yeni siteler inşa edilirken bir yandan da adı kentsel dönüşüm olan ama bizde çarptırılarak rantsal dönüşüme dönüşen! çalışma Ferahevlerde en şiddetli boyutlarda devam ediyor. Şimdi üç soru: Bu mülkleri toparlayanlar kimlerdi, arazi mafyası dedikleri şey bu mudur, aralarında kimler vardı?.. Bir de hatırlatma; oradaki bu inşaatlardan ev, kat, dükkan alanlar acil olarak yol talep etmeliler, zira daha şimdiden trafik arap saçına dönmüş durumda!…….? Eee ne yaparsınız adım Güler, gülerim ağlanacak halimize!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir