GündemManşet

Sarıyer’deki Cinayet Anına Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Sarıyer’deki cinayet anına ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Sarıyer’de psikolojik rahatsızlığı olduğu için bir kadına para karşılığı muska yazdıran ve bir süre sonra durumunda düzelme olmaması Serdal Aslan’ın kadının kocası ve oğlu tarafından öldürüldüğü ana ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Sarıyer’de psikolojik rahatsızlığı olduğu için bir kadına para karşılığı muska yazdıran ve bir süre sonra durumunda düzelme olmaması Serdal Aslan’ın kadının kocası ve oğlu tarafından öldürüldüğü ana ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Dehşet anlarına yansıyan görüntülerde, adamın ve oğlunun Aslan’a ateş ettiği görülüyor.

Sarıyer Huzur Mahallesi İbrahim Karaosmanoğlu Caddesi üzerinde geçtiğimiz Cuma günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda, evli ve 3 çocuk babası olan tekstilci Serdal Aslan, yaşadığı psikolojik rahatsızlıktan kurtulabilmek için Neslihan K’ya para karşılığı muska yazdırmıştı. Ancak zaman geçmesine rağmen durumunda bir değişiklik olmaması üzerine dolandırıldığını düşünen Aslan, muskacı kadından parasını geri istemiş ancak alamamıştı. Bunun üzerine kadının kocası Necmi K. oğluyla birlikte geldiği cadde üzerinde Aslan ile tartışmaya başlamış. Çıkan kavgada Aslan tabanca ve pompalı tüfekle açılan ateş sonucu hayatını kaybetti. Aslan’ın öldürüldüğü ana ait ise yeni görüntüler ortaya çıktı.

Önce kovaladı sonra ateş etti

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Aslan koşarak kamyonun önüne geliyor. Necmi K. ise elinde tabancayla onu kovalıyor. Kovalamaca sonrasında tabancayla Aslan’a ateş ediyor. Daha sonra da kaçmaya başlıyor. Aslan aldığı darbeyle yere yığılıyor. Oğlu ise elinde pompalı tüfekle görülüyor. Ardından ikisi de elinde silahlarla kaldırımdan yürüyerek kaçıyor. Bir süre sonra vatandaşlar Aslan’ın vurulduğu yere geliyor.

Olay, geçtiğimiz Cuma günü saat 17.00 sıralarında Sarıyer Huzur Mahallesi İbrahim Karaosmanoğlu Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre evli ve 3 çocuk babası olan tekstilci Serdal Aslan, yaşadığı psikolojik rahatsızlığı iş yerinden arkadaşlarına anlattı. Arkadaşı G.E., bulunduğu durumdan kurtulabilmesi için muska yazdırmasını önerdi. Öneriyi kabul eden Aslan, G.E’nin aracılığıyla Aslan’ı Neslihan K. ile tanıştırdı. Tanışmalarının ardından Aslan, muska yazılması karşılığında Neslihan K’ya bir miktar para verdi. Ancak zaman geçmesine rağmen Aslan’ın durumunda bir değişiklik olmadı. Bunun üzerine dolandırıldığını düşünen Aslan, muskacı kadından parasını geri istedi, Neslihan K., ise aldığı parayı vermedi.

Kocası tartışmaları duyunca ortalık karıştı 

Tartışmaların devam etmesi üzerine Neslihan K’nın kocası durumu öğrendi. Karısı ile yaşanan tartışmalara sinirlenen Necmi K., Aslan ile görüşmek dışarıda istedi. Kadının kocası ve oğlu ve Aslan, cadde üzerinde buluştu. Buluşmanın ardından muska parası yüzünden başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada Necmi K., tabancasını çekerek Aslan’a ateş etti. Aslan, kaçmaya çalıştı ancak göğsüne isabet eden kurşunla yere yığıldı. Aslan olay yerinde ölürken saldırı sırasında olayla ilgisi olmayan bir kişi de vücuduna isabet eden kurşunla yaralandı. Olay sonrası kaçan Necmi K. ve olay yerine pompalı tüfekle geldiği belirlenen oğlu Mustafa K. gözaltına alındıktan sonra çıkarıldıkları adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler