GündemManşet

Sarıyer’i üzen ölüm! 10 yaşındaki Tan’ı kaybettik!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer ve Zekeriyaköy’de büyük acı… Gribal enfeksiyon rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 yıldır hastanede tedavi gören 10 yaşındaki Osman Tan Kahvecioğlu yaşam savaşını kaybetti. Ahmet Kaan ve Burcu Kahvecioğlu’nun çocukları olan Tan, Zekeriyaköy İlköğretim Okulu 4. sınıfta okuyordu. Tüm yakınları ve sevenlerin katıldığı cenaze namazı sonrasında Kilyos Mezarlığı’nda toprağa verilen Tan’ın ölümü, ailesini ve Sarıyer’i yasa boğdu. Zekeriyaköy İlköğretim Okulu’ndaki arkadaşları ve öğretmenleri de acı haberle yıkıldı.

ACILI BABADAN EN ACI MESAJ

Oğlunun ölüm haberinden sonra adet yıkılan acılı baba Ahmet Kaan Helvacıoğlu yayınladığı duygusal mesajında şu ifadeleri kullandı: “Sevgili oğlumuz, biricik aşkımız Osman Tan Kahvecioğlu  bugün 14 Şubat 2017 sabahının ilk saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Hayata tutunma savaşında ona ve bizlere yardımcı olan herkesten Allah razı olsun. Meleğimizden dualarınızı esirgemeyen siz sevgili dostlarımızdan dualarınızın devamını bekliyoruz. Sensiz hayal olmaz, sensiz hayat olmaz. Sevgili oğlumuz Osman Tan Kahvecioğlu’muzu kaybettik. Bugün ikindi namazına müteakip Kilyos camiinden kalkacak ve Kilyos mezarlığında ebedi yolculuğuna uğurlanacak. Meleğimizi, biricik aşkımızı çok özleyeceğiz. Huzur içinde uyu bebeğim.”

SARIYER GAZETESİ olarak merhum Osman Tan Kahvecioğlu’na Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir