GündemManşet

Sarıyer’in minik başkanları iş başında

Ayazağa Mahallesi Uğur Erkey İlkokulu ve Maden Mahallesi Çiçekli Bahçe Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında  ziyaret etti. Koltuğunu ilkokullu ziyaretçilerine bırakan Genç, anaokullu miniklere de meclis sandalyelerini emanet etti.

Başkanlık koltuğuna sırayla oturan Uğur Erkey İlkokulu öğrencileri, telsizle anons geçerek ilgili müdürlüklere başkan sıfatıyla çeşitli talimatlar verdi. Okul müdürü Hidayet Yılmaz ve müdür yardımcısı Gülşah Öztürk’ün de katıldığı ziyarette CHP Milletvekili Onursal Adıgüzel de bulundu.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği ve ulusal egemenliğin ilan edilerek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu bu haftada, Başkan Genç’i ziyaret eden Çiçekli Bahçe Anaokulu minikleri, Sarıyer Belediyesi Meclisi’nde isteklerini dile getirdiler. Ziyaretin sonunda Şükrü Genç’e kendi elleriyle hazırladıkları bir resim hediye eden minikler, Genç’ten çeşitli armağanlar aldılar. Meclis ziyaretine Başkan Yardımcısı İsmail Erdem ve Meclis Üyesi Nadir Günday da katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir