GündemManşet

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ: “ÜLKEMİZİN BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİNİ KİMSE BOZAMAZ”

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kilyos’taki programa katıldı. Türkiye’nin değişik illlerinden gelen ve Sarıyer Belediyesi Turban Kilyos Tesisleri’nde misafir edilen çocuklar için düzenlenen geceye katılan Başkan Şükrü Genç, gazetemiz aracılığıyla önemli mesajlar verdi.

GENÇ: “ÇALIŞACAĞIZ DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ!”

Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘ya özel değerlendirmelerde bulunan Genç şöyle konuştu; “Referandum’dan aldığımız ders; daha çok çalışmak, daha çok kenetlenmek, toplum olarak birbirimizi daha çok sevmek, daha çok hoşgörü ve daha çok saygı… Eğer biz toplum olarak sımsıkı kenetlenirsek, kimse bizi bölemez, kimse ülkemizin büyümesini engelleyemez. Hangi partiden, hangi görüşten olursak olalım her zaman demokrasiden, hoşgörüden yana olmalıyız. Referandumun bize verdiği mesaj, çalışmak yetmez, çok ama çok daha fazla çalışmak… Herkesin bu mesajı okuması gerekir. Ülkesini ve milletini seven herkesin insanlığa daha çok hizmet etmesi gerekir. Yapılan her hizmet toplum nezlinde mutlaka karşılığını bulur.”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ülke ve ilçe gündemiyle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundu, siyasete dair değerlendirmeler yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir