GündemManşet

Boğaz turu eşliğinde özel organizasyonlar

Yaz sezonunun sonlarına doğru geldiğimiz şu günlerde havalar tam da soğumadan güzel bir boğaz turu yapabilirsiniz.

SARİYERGAZETESİ.COM / HABER MERKEZİ 

İstanbul Boğazı’nın tarih kokan manzarası ve temiz havasını ciğerlerinize dolu dolu soluyarak bu muhteşem manzaranın içinde tekne turu yaparken keyifli bir gün geçirmek şüphesiz ki hepimize çok iyi gelecektir. Boğaz turu yapmak için Ortaköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Eminönü semtlerindeki Şehir Hatları ve Dentur Avrasya iskelelerine giderek karışık katılımlı turlara katılabileceğiniz gibi boğazda özel tekne kiralama hizmeti veren şirketlerden destek alarak tamamen sizlere özel olacak bir boğaz turu organizasyonu da düzenleyebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa ve amacınız öylesine bir hava almaksa karışık katılımlı turları tercih etmelisiniz. Ancak sevdikleriniz ya da önemli misafirlerinizle özel bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız tekne kiralamanız gerekiyor. Daha önce hiç tekne kiralamadınız ve hangi şirketle çalışacağınız konusunda bir fikriniz yoksa, merkez ofisleri İstinye mahallesinde bulunan www.bogazturu.com şirketiyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Firmadan sadece turistik geziler için değil tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar için de tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz. 30 kişiye kadar olan grupları ekonomik, lüks ve mega özelliklere sahip olan yatlarda, daha fazla katılımcının olacağı grupları da farklı kapasite ve özelliklerdeki teknelerde ağırlıyorlar. Önceden rezervasyon yaptırmak şartıyla tekneleri yemekli ya da yemeksiz olarak istediğiniz tarih ve saatler arasında kiralama imkanınız bulunuyor. Firmanın sıklıkla organize ettiği turların başında sürpriz doğum günü organizasyonları gelmektedir. Evlenme teklifleri, yıl dönümü kutlamaları, düğün eğlenceleri, yüzme turları, iftar programları, kahvaltı turları ve mezuniyet baloları da özellikle yaz aylarında sıklıkla organize edilmektedir. Organizasyonlar talep gelmesi halinde kış aylarında da kesintisiz olarak düzenlenebiliyor. Tüm tekne ve yatlar kış aylarında da en az yaz aylarındaki kalitede organizasyonlar düzenleyebilecek donanıma sahiptir. Kapalı kısımlar ve ısıtma sistemleri tüm tekne ve yatlarda bulunmaktadır. Bu konuda da içiniz rahat olsun..

KALKIŞ VE BIRAKIŞ NOKTALARI DEĞİŞKENLİK GÖSTERİYOR

Tekneler genelde Beykoz, Eminönü, Arnavutköy ve Beşiktaş sahillerinde bağlı olduğu için genelde hareket ve bitiş noktaları olarak bu sahilleri kullanırlar. Yatlar da Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz, İstinye, Kuleli ve Beylerbeyi kıyılarını kullanmaktadır. Yatların ve teknelerin bağlı olduğu yerlere uzak mesafedeki yerlerin hareket ya da bitiş noktası olarak kullanılması talep edilirse ekstra ücretler ödenmesi gerekebilir. Boğaz turu süresince Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Üsküdar ve Beykoz arasında kalan sahiller düşük seyir hızında gezilir. Tur devam ederken tekneye katılmak isteyen misafirler olursa kıyıya yanaşabilme imkanı olan en yakın yerden tekneye alınabilirler. Yemekli turlarda mola sakin ve dalga almayan bir yer olması sebebiyle Beykoz koyunda veriliyor.

REZERVASYON İÇİN ÖN KOŞUL KAPARO ÖDEMESİ

Firmanın sitesine giriş yaparak kişi sayınız ve bütçeniz için en uygun olan tekne ya da yatı seçtikten sonra uygunluk sormak ve rezervasyon yaptırmak için firmayla temas kurabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için firmayla görüşmenize gerek yok çünkü tekne ve yat kiralama fiyatları ile menü ve ekstra hizmet ücretlerinin yanı sıra fotoğraflar, videolar ve görmek isteyeceğiniz her şey site içeriğinde bulunuyor.

Boğaz turu şirketleri içinde web sitelerine en çok özen gösteren  ve şeffaf fiyat politikası olan bu firmadan kesinlikle şaşmayın. Sitelerinde kısa bir gezinti yaparsanız bize hak vereceksiniz. O halde vakit kaybetmeden özel günlerinizi gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bu firmanın sitesine giriş yapın ve rezervasyon işlemleri için ilk adımı atın. Unutmadan söyleyelim rezervasyon yaptırmak için organizasyona ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını kendilerine kaparo olarak göndermeniz gerekiyor. Kaparoyu almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyorlar!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler