GündemManşet

YENİKÖY BAĞLAR MEVKİİ’NDE AÇILAN REYHAN PEYNİRCİLİK, BİRBİRİNDEN LEZZETLİ ÜRÜNLERİYLE MÜŞTERİLERİNİ BEKLİYOR

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Yeniköy Bağlar Mevkii’nde açılan Ezine Reyhan Peynircilik, organik ürünleriyle hizmet vermeye başladı. Baldan, tereyağına, turşu çeşitlerinden peynir helvasına kadar birçok ürünle hizmet veren işletme, özellikle birbirinden lezzetli ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.

Girişimciler, Bilal İncesoyluer ve Metin Yılmaz‘ın bir hafta önce Bağlar mevkiinde açtığı Reyhan Peynircilik’te Anadolu’nun birçok yöresinden ürünler bulunuyor. Kahvaltı çeşitlerinden mantıya kadar geniş ürün yelpazesi olan işletme bir hafta içinde müdavimler oluşturdu.

“ÜLKEDE KRİZ VAR DİYENLERE İNAT AÇTIK”

Yaklaşık 25 senedir peynircilik yapan Bilal İncesoyluer, işletme açma kararını şöyle açıkladı; “Burayı açmaktaki en büyük amacımız ülkede kriz var deyip simsarcılık yapanlara savaş açmaktır. Onlara inat olarak burayı açmaya karar verdik. Ülkede bir arbede yaşanıyor. Ülkeyi bu hale getirenlere ve bu durumu fırsat bilip simsarlık yapanlara karşı dik duruşumuzu göstermek istedik. Yaklaşık 60 yıldır Sarıyer’de yaşıyoruz. Kendi mahallemizde halkımıza hizmet vereceğiz. Yüzde 5 kar marjı ile sürümden kazanarak iş yapacağız. Yola yeni çıktık. Şubeleşmeyi hedefliyoruz” dedi.

“PİYASANIN ALTINDA FİYATLAR”

Reyhan Peynirciliğin kurucu ortağı Metin Yılmaz da organik ürün ağırlıklı olarak açtıkları işletmede çeşit fazlalığından söz ederek, “Bu bölgede bu ürünleri satan bir yer olmadığından özellikle bu bölgeyi tercih ettik. İnsanlar da ürünlerimizi çok sevdi. Halkımız burada Van otlu peyniri, Diyarbakır örgü peyniri, Malatya taze peynirinden, Tokat yaprağı, manda ve keçi yoğurdu, höşmerim tatlısına kadar birçok ürüne ulaşabilir. Hijyenik ve taze ürünlerimiz piyasanın çok altında fiyatlarla satılmakta.” diye konuştu.

EVLERE ÜCRETSİZ SİPARİŞ

Reyhan Peynircilik’ten whatsapp hattı ile ücretsiz sipariş verdiklerini vurgulayan Metin Yılmaz, “0546 421 77 63 numaralı whatsapp hattımızdan sipariş verenlerin ürünleri evlerine ücretsiz olarak ulaştırılıyor. Trabzon’dan Van’a dek Anadolu’nun birçok yerinden kaliteli ürünlerimizi daha da genişleterek halkımıza ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

REYHAN PEYNİRCİLİK’TE NELER VAR?

Organik yumurta
Organik Siirt balı
Organik kuru patlıcan-biber-kabak
Organik Erzincan balı
Trabzon tepsi helva
Reçel çeşitleri
Sızma zeytinyağı
Turşu çeşitleri
Kars kaşarı
Van otlu peyniri
Höşmerim tatlısı
Günlük manda kaymağı
Manda ve keçi yoğurdu
Çikolatalı Trabzon helva


Adres: Bağlar Mevkii
Güzelce Ali Paşa Cad. 94/B
YENİKÖY/SARIYER

Tel: 0212 262 42 88
WHATSAPP SİPARİŞ: 0546 421 77 63

      

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler