GündemManşet

Zekeriyaköy’de 3 sandık altın bulundu, altınlar sır oldu!

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer çok çarpıcı bir define olayını konuşuyor. Sarıyer Gazetesi‘ne ulaşan bilgilere göre geçtiğimiz haftalarda Zekeriyaköy’da tam 3 sandık dolusu altın bulundu.  İddialara göre ünlü oyuncu Tan Sağtürk’ün sahibi olduğu Tan Sağtürk Dans Akademisi‘nin hemen yanındaki arazide çalışan bir iş makinesi çalışma esnasında şans eseri define buldu.

KORKUNÇ İDDİA: ALTINLAR KAÇIRILDI MI?

Kepçenin kazdığı noktadan iddialara göre tam 3 sandık altın çıkarıldı. Zekeryaköy 1. Cadde üzerindeki BİM marketin yanındaki alanda bulunduğu belirtilen altınlar, iddiaya göre olay yerine çağrılan yetkililere teslim edildi. Ancak iddialara göre söz konusu altınlar devlet envanterine geçirilmedi ve altınlar adeta sır oldu. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü, Zekeriyaköy’de bulunduğu öğrenilen ve akıbetleri sır olduğu iddia edilen 3 sandık altının peşine düştü,. Emniyet yetkilileri şehir efsanesi mi yoksa gerçek mi olduğu tartışma konusu olan olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Sarıyer Emniyet’i define olayı hakkında bilgisi olanların kendilerine başvurmasını istiyor.

İlgili Makaleler

NOT: Sarıyer Gazetesi olarak bu konuda bilgisi olan vatandaşlarımıza, emniyet yetkilileriyle temasa geçmelerini ve olayın aydınlatılması için ilgililere yardımcı olmaları çağrısında bulunuyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>