Kültür-SanatManşet

EDEBİYAT GÜNLERİ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ!

Sarıyer’de edebiyat günleri büyük bir şölenle devam ediyor. Bu yıl 6.’sı düzenlenen Edebiyat Günleri’ne birbirinden ünlü isimler katılıyor. Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda düzenlenen etkinliklerinin bugün son günü. Bugün ki imza gününe yine çok sayıda ünlü yazar ve edebiyatçı katılacak.

ALİ TOPUZ SAAT 14.00-15.00 ARASI

İmza gününü Atilla Dorsay, Ergun Poyraz, Pelin Batu gibi isimlerin yanı sıra CHP’li Ali Topuz da katılacak. CHP Eski Milletvekili ve eski Köy İşleri Bakanı Ali Topuz da yeni kitaplarını Kireçburnu’da okuyucuları için imzalayacak.

İŞTE BUGÜN (14 MAYIS PAZAR) İMZA GÜNÜ YAPACAK İSİMLER

ERHAN CANDAN, BEHİÇ PEK, ENİS RIZA, ŞEVKEK ALİ, AHMET NABİ KIZMAZ, CAFER HERGÜNSEL, NECMİ GÜNEL, İSMAİL BAKAR, FEVZİ EKİNCİ, BİLGE KARADUMAN, AYNUR TÜMEN, ÖZCAN KARABULUT, NAZİF AY, ERGUN POYRAZ, ALİ YILDIRIM, M. GÖKHAN BULUT, AHMET TELLİ, ALİ TOPUZ (14.00-15.00) ULAŞ NİKBAY, IRMAK ZİLELİ, FİLİZ UÇAR, HÜMEYRA GÜRSOY, MEHMET ALİ ÖZ, MUHİP SÜELTÜRK, BANU ÖZKAN TOZLUYURT, YEKTA AYDIN, HÜSEYİN AKYOL, BAŞAR BAŞARIR, BÜLENT UÇAR, SALİM-SEVİNÇ KOÇAK, GİZEM SOYSALDI, ERDEM SEÇMEN, SEDA DİKER, PELİN BATU, KENAN KARABAĞ,HALİL GENÇ,MÜŞERREF KARTALER, GÖNÜL ÖZGÜL, MEHTAP EREL, ATİLLA DORSAY, ZAFER DORUK,VECDİ ÇIRACIOĞLU, BİLAL SAMİ GÖKDEMİR, YAŞAR SEYMAN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir