Kültür-SanatManşet

Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda “Boğaz’da Sinema Keyfi”


Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaz akşamlarına renk katan yıldızların altında “Boğaz’da Sinema Keyfi” sürüyor.


İstanbul Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaz akşamlarına renk katan yıldızların altında “Boğaz’da Sinema Keyfi” bu kez ünlü oyunçular Nicolas Cage, Faye Dunaway, Nicky Whelan’ın yer aldığı “İnconceivable” (Bakıcı) filmiyle sürüyor.
Yalı’da Akşam Keyfi ve Vizyon Filmleri Gösterimi Gaggenau sponsorluğunda 23 Temmuz 2017 Pazar Saat: 21.00 – Passengers – Uzay Yolcuları, 26 Temmuz 2017 Çarşamba Saat: 21.00 – Hidden Figures – Gizli Sayılar filmleriyle devam edecek.

Boğaz’da Gün Batımı…

Sait Halim Paşa Yalısı’nın gönderdiği tanıtımda şu sözler yer alıyor:

Yorgunluğumuzu aşarken akşamın keyfine varırken boğazda gün batımını sevdiklerimizle, dostlarımızla seyrediyoruz; Bunun keyfi bambaşkadır.
19 Temmuz 2017 Çarşamba: İnconceivable- Bakıcı Saat 21.00’da artık yıldızların altında sinema seyrine sıra geliyor. 
İnconceivable filmini keyifle seyredin. Popcorn, dondurma ve çeşitli içecekler eşliğinde.

Filmin Konusu: 
Geçmişinden kaçan, gizemli genç bir kadın olan Katie, kızıyla beraber yeni bir kasabaya yerleşir. Burada kendisi gibi anne ve geniş bir aile sahibi olan Angela ile kısa sürede sıkı bir arkadaşlık kurar. Bir anda aralarından su sızmamaya başlayan Katie ve Angela’nın arkadaşlığı, Angela ile eşi Brian’ın Katie’ye dadılık ve misafir evinde yaşama teklifi ile yön değiştirir. Katie’nin zaman içerisinde ortaya çıkan, Morganlar’ın kızlarına karşı olan takıntılı davranışları ve bitmek bilmeyen yalanları sonunda Angela ve Brian, tatlı Katie’nin ailelerini dağıtmaya uğraştığını farkeder.

Tür: Gerilim

Yönetmen: Jonathan Baker

Oyuncular: Nicolas Cage, Faye Dunaway, Nicky Whelan

Süre: 1 saat 45 dakika
Gaggenau sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Boğaz’da Sinema Keyfi”nde; 19 Temmuz akşamı için ve diğer filmlerle ilgili detaylı bilgi almak için biletix.com’u ziyaret etmek ya da Sait Halim Paşa Yalısı’nı aramak yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir