ManşetSektörel

NURGÜL YEŞİLÇAY’I GİYİNDİREN MODACI SARIYER’DE

Sarıyer’de hizmet veren GÜL’CE Moda Evi birbirinden farklı tasarımlarıyla hem kadınları hem de çocukları giydiriyor. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay‘ın Yedi Kocalı Hürmüz filminde giydiği kostümü diken Dilek Souk, modanın kalbi Nişantaşı’nda edindiği deneyimleri, işlettiği GÜL’CE Moda Evi’nde Sarıyerliler’le buluşturuyor.

Deneyimli ve başarılı modacı Dilek Souk’un sektördeki hikayesi 2007’de başladı. Nişantaşı’nda bulunan ünlü marka Prada’nın moda evinde çalışan kadın girişimci Dilek Souk bir zaman sonra kendi iş yerini açmak istedi. Babasının desteği ile Sarıyer’de moda evi açan Souk, uzun yıllar çalıştığı giyim sektöründe edindiği tecrübeleri en güzel kıyafetlerle göstermeye başladı. Birbirinden özel ve farklı tasarımlarıyla kadınların dışında çocukları da giydiren GÜL’CE Moda Evi uygun fiyatlarıyla da Sarıyerliler’in elbise dolaplarında yer edinmeyi başardı. Moda evinde gelinlik, kına ve nişan kıyafetleri de hazırlanıyor. Kişiye özel çalışmalar yapan deneyimli modacı Dilek Souk, siparişleri en kısa zamanda tamamlayıp teslim ediyor.

GÜL’CE MODA EVİ’NDE NELER VAR?

GÜL’CE Moda Evi‘nde kadınlar için tasarımlar dışında çocuk giysileri de üretiliyor. Çocuk tasarımlarında kaşındırmayan pamuk ağırlıklı çalıştıklarını belirten Dilek Souk “Kadınlarımızın en özel ve güzel günlerine imza atmaktan dolayı çok mutluyum. Gelinlik, kına ve nişan elbiseleri dışında sahne dekorları, anaokulu kostümleri ve tiyatro kostümleri de dikiyorum. Benim de iki kızım var. İş yerimde aile ortamı var. Müşterilerim arkadaşlarımdır. Çocuklarıyla gelen müşterilerim için içeride oyun salonu oluşturdum. İçeride çocuklar olduğundan kesinlikle sigara içirmiyorum. Titiz ve çalışkan bir yapım var. Bu özelliğimi iş yerimde kullanıyorum. Günden güne artan bir müşteri portföyüm var. Sarıyerli kadınlar ve çok sevgili çocukları için bambaşka tarzda dikimler yapıyorum ve en iyisini yapmaya devam edeceğim” dedi.

Ortaçeşme Caddesi
Korumandıra Sok. No: 2
Çukurçeşme/Sarıyer-Merkez Mah.
GSM: 0 537 881 80 43
www.gulcemoda.com

                       ÜNLÜ OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir