ManşetSektörel

Peyzaj; bir pencereden baktığınızda gördüğünüz her şeydir.

Peyzaj uygulamaları ve botanik çalışmalarıyla 1 yıldır Sarıyer, Zekeriyaköy’de hizmet veren, Zekeriyaköy Botanik‘in sahibi Behçet Kabil çalışmalarına ilişkin Sarıyer Gazetesi’ne konuştu. Kardeşi Aleyna Kabil ile birlikte çalıştıklarını belirten Behçet Kabil ‘Peyzaj; bir pencereden baktığınızda gördüğünüz her şeydir.’ dedi.

Aleyna Kabil 6 yıla aşkın süredir bu sektörde olup Zekeriyaköy’de de 1 yıla aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Kısa süre içinde yarattığımız yaşam alanlarıyla büyük beğeniler elde ettik. Hedefimiz; daha yeşil,estetik yaşam alanları oluştururken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmalarımızı sürdürmektir.

Zekeriyaköy botanik peyzaj mimarı Asuman Uzun peyzajın incelikleri hakkında şöyle devam etti: “Peyzaj mimarı olarak, doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematik bir yapı olarak inceleyip, sanat,bilim,mühendislik ve teknolojiyi bir araya getirip, alan tasarım planlaması ve yönetimi yapmaktayız. Gerek doğal, kültürel ve sosyo-ekonomik çevreye ilişkin verilerin analizlerine ve değerlendirilmelerine dayalı peyzaj planlama çalışmaları gerekse sağlıklı sürdürülebilir ve görsel kalitesi yüksek yaşam çevresi yaratmayı amaçlayan yapısal ve bitkisel peyzaj tasarım çalışmaları, mesleğimizin inceliğidir.”

“Kısacası Peyzaj; bir pencereden baktığınızda gördüğünüz her şeydir.”

Her çeşit peyzaj hizmetini değerli müşterilerimize sunmaktayız

Kabil son olarak; “Zekeriyaköy Botanik olarak peyzaj proje uygulama, fidanlık (bitki temini satışı)hizmetimiz, zirai ilaçlama sistemleri, dikey bahçe, danışmanlık hizmetleri, çit uygulamaları, süs taşları, teraryum tasarım, bahçe aydınlatmaları gibi faaliyetlerde profesyonel ekibimiz eşliğinde hizmet vermekteyiz.” dedi.

Adres: Zekeriyaköy Mahallesi, Aksak Sokak, No: 2 / Sarıyer

Telefon: 0212 201 54 53 – Gsm: 0535 937 72 16 

www.zekeriyakoybotanik.com – info@zekeriyakoybotanik.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir