ManşetSpor

Sarıyer için birlik ve beraberlik gecesi

 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta şampiyonluk parolasıyla yola çıkan ve yaptığı transferlerle dikkat çeken Sarıyer, Koru Park’ta birlik ve beraberlik gecesi düzenlendi.

SARİYERGAZETESİ.COM – MERT CİN – EKİN YILMAZ 

Sarıyer protokolünün önemli isimlerinin katıldığı geceye Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı da katıldı. Sunuculuğunu ve organizasyonunu Kulüp Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu’nun yaptığı geceye ayrıca iş, sanat ve siyaset dünyasından pek çok tanınmış sima katıldı.

Davette konuşan Kulüp Başkanı Saffet Akkoyun, yeni sezona iddialı bir kadroyla başlayacaklarını ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti. Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ise Sarıyer’in iki değerli markasının olduğunu bunların Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Spor Kulübü belirtirken taraftarlardan ise sezon boyunca rakip takımlar aleyhinde kötü ve çirkin tezahüratta bulunmamalarını istedi. Gündüz, Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı CHP’li belediye başkanları toplantısına katılan ve dönüşte ayağının tozuyla geceye katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise Sarıyer Spor Kulübünün, Sarıyer’in tanıtımı açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu ve her zaman destek vereceklerini dile getirirken yeni sezon için başarılar diledi.

77.yılını kutlayan lacivert-beyazlılarda her yıl geleneksel olarak düzenlenen baloya katılım yoğundu. Mülki ve idari amirler, siyasi parti temsilcileri, iş adamları, eski kulüp başkanları ve camianın önde gelen isimleri bir araya geldi. Gece Ferhat Göçer’in konseriyle sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu