Manşet AltıSpor

Sarıyer Kısırkaya plajında eğlence zamanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Spor İstanbul işbirliğinde gerçekleştirilen plajlarda spor aktiviteleri Sarıyer Kısırkaya’da devam ediyor. Uygulama çerçevesinde uzman spor eğitmenleri eşliğinde plaj voleybolu, plaj futbolu ve plaj tenisi gibi sporların yanı sıra birbirinden eğlenceli aktiviteler düzenleniyor.

ETKİNLİKLER 31 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDİYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin açık alanlarda, plaj ve piknik alanlarında gerçekleştirdiği bu uygulamalarla tüm İstanbullulara spor yapma ve doğayla iç içe olma fırsatı sunuluyor. Ayrıca düzenlenen sportif etkinliklerle katılanları; stresten arındıran, eğlenceli, motive edici ve keyifli egzersiz alanları bekliyor. Bu çerçevede planlanan plaj ve piknik alanlarını da içine alan uygulama 31 Ağustos’a kadar devam edecek.

MOBİL ARAÇ İLE İSTANBUL’UN HER KÖŞESİNDE

Spor ve eğlence parkuru bir mobil spor aracı ile İstanbul’un cankurtaran bulunan plajlarında da gerçekleştiriliyor. Mobil spor aracı etkinlikler boyunca Çatalca Yalıköy, Arnavutköy Durusu Karaburun, Eyüp Ağaçlı, Sarıyer Kısırkaya, Beykoz Riva, Şile Ayazma ve Ağva, Beylikdüzü Gürpınar, Büyükçekmece Kumburgaz ve Silivri Selimpaşa’da hem tatilcileri hem de ilçe sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu