MagazinManşet Altı

Yüzünü tanı ve sev

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

Ünlü makyaj sanatçılarımızdan Rüya Masal Coşkuntuna, İstanbul’da yaptığı bütün çalışmalarını sonlandırarak Ankara’ya yerleşti.

Bir çok ünlü ismin makyaj tarzını belirleyen ünlülerin makyözü Rüya Masal Coşkuntuna, Ankara’da da makyaj trendlerini uygulamaya ve eğitimini vermeye devam ediyor. “Yüzünü Tanı Ve Sev “isimli Workshop grup eğitimleri ve birebir özel derslerle yetiştirdiği öğrencileri yanında ev hanımlarına ve genç hanımlara makyaj eğitimi veriyor. Ünlü Makyöz Rüya Masal Coşkuntuna “ Yüzünü Tanı Ve Sev” kampanyası adı altında başlattığı çalışma hanımlara makyajın incelik ve detaylarını anlatmayı hedefliyor. Başarılı makyöz Rüya Masal Coşkuntuna “Kendi makyajını harika yapabilirsin, kendi makyaj malzemeleriniz ile gelip kendi yüzünüzü tanıyacağınız pratik makyaj eğitimi olarak da nitelendirebileceğimiz çalışma ev hanımları,çalışan bayanlar, genç kızlar ve makyaj yapmayı bilmiyorum, bana makyaj yakışmıyor diyenlere en güzel öğretim modeli” dedi.

Renkli dünyadaki ünlülerin makyaj sırlarını da eğitimlerde öğreten Rüya Masal Coşkuntuna, her kadın güzeldir ama güzelliğini ortaya çıkarmayı bilmek gerek vurgusunu da yaptı.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir