GündemManşet

15 öğrenciyi taciz eden sapık öğretmen tutuklandı!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer’de 15 öğrencisini taciz ettiği ortaya çıkan ve hakkında 337 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan öğretmen S.K.’nın tutuklandığı öğrenildi. Sarıyer Gazetesi sapık öğretmen hakkında önemli detaylara ulaştı. Söz konusu öğretmenin Sarıyer’de deniz kenarındaki bir mahalledeki ilköğretim okulunda İngilizce derslerine girdiği ve sözleşmeli olarak haftada bir kaç kez okula gelip gittiği belirtildi.

55 YAŞLARINDA EVLİ SÖZLEŞMELİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Sapık öğretmenin sınıftaki kız öğrencileri akıl almaz bir şekilde taciz ettiği ve olayın ortaya çıkmasından sonra savcılığa müracaat edenlerin her geçen gün arttığı öğrenildi. 55 yaşlarında olduğu öğrenilen ve üniversite mezunu çocuğu olduğu konuşulan sapık öğretmenin, daha önce görev aldığı bazı okullarda da benzer olaylara karıştığı ifade edildi. Şikayetlerin artması ve olayın her geçen gün çok daha ciddi boyut kazanmasından sonra sapık öğretmen S. K. savcılık tarafından tutuklandı. Söz konusu öğretmen hakkında her bir öğrencisi 22.5 yıl olmak üzere toplam 337 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı. Sapık öğretmen İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

NOT: Sarıyer Gazetesi olarak olayın yaşandığı okulun ismini ve konuya ilişkin bazı detayları sorumlu gazetecilik anlayışımız gereği açıklamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir