GündemManşet

2019’DA BURÇLARI NELER BEKLİYOR? Ünlü Astrolog Vedat Delek Sarıyer Gazetesi için yorumladı

SARİYERGAZETESİ.COM – ASTROLOJİ

2019 yılını anlatan “Şükret Olsun” adlı kitabı raflarda yerini alan Astrolog yazar Vedat Delek, yeni yılda burçları neler bekliyor Sarıyer Gazetesi için yorumladı. Ruhsal gelişim olmadan kişisel gelişim olmayacağını belirten Delek’in kitabının içeriğinde; 2019 yılının Ay, Güneş tutulmaları, Yeni Aylar, Dolunaylar, aylık burç yorumları, bereketi arttıracak tarihler ve hayata aşk, para, şans, sağlık çekmek için neler yapılması gerektiği de yer alıyor. İşte Vedat Delek’in 2019 için burç yorumları…

Koç ve Yükselen Koç burcu

2019 yılında hayatında eğitim ve yurt dışı konularında şansın açık. Yeni bir eğitim almak istiyorsan tam zamanı. Mahkeme ile ilgili sorunların varsa bu yıl içinde çözülmesi söz konusu olacaktır. Eğitim fırsatı sizin için çok önemli; yarım kalmış bitiremediğiniz ya da hayal ettiğiniz eğitimi almak için tam zamanı. Şans sizin için uzaklarda. Uluslararası işlerde ve olaylarda. Doğacak fırsatlara hiç şaşırmayın, bu; sizin bu yıl ki ödülünüz. Gökyüzü sizlere zaman zaman çeşitli ödüller sunuyor. Farkına varın! Seyahat fırsatları sizin yararınıza sonuçlar doğuracak cinsten olabilir. Gelecek fırsatlar konusunda ani kararlar alıp gelen fırsatı kaçırma. Artık hayatla inatlaşmanın sana hiçbir şey kazandırmayacağını bilmen lazım. Bu yıl biraz ailen ile ilgilen. Onların senin ilgine ihtiyacı var. Almak istediğin evi bu yıl almak için doğru zamanda girişimlerde bulun. Aileden gelebilecek hak edişlerinin peşine düş. Aile kavramına önem ver evin, yuvan ile ilgilen. Özellikle annen herkesten fazla ilgi ve sevgi bekliyor. Bu dediklerimi yaparsan bu yıl hayatında inanılmaz rahatlamalara şahit olacaksın. Tavsiyelerime önem ver.

Boğa ve Yükselen Boğa burcu

2019 yılında parasal konularda büyüme yaşayabilirsiniz. Ama bunu başkalarının kaynaklarını kullanarak yapın. Uzun zamandır alamadığınız krediyi alabilirsiniz. Eşinizin, dostunuzun olanaklarını değerlendirin. Zaten bu konuda bir takım şanslar yaşayacaksınız. Farkınıza varın! Uzun zamandır sürüncemede olan bir miras işiniz varsa bunu çözümleyebilirsiniz. 2019 kısaca size diyor ki: Şansını başkalarında ara, kendi kaynaklarını başkalarının kaynak ve imkanları ile birleştir. En büyük şanslarınızdan biri de hisleriniz onlara güvenin size çok şey anlatacak veya yol gösterecektir. Ülke içinde seyahatler yapın. İletişimin gücüne inanın. Uzun süredir ticareti düşünüyorsanız bu yıl bunun için doğru zamanda adım atın. Kardeşleriniz var ise onlar ile yakından ilişkiler kurun, sorunları varsa beraber çözmeye çalışın. Yazın, çizin. Özellikle kafanızda yazmak istediğiniz bir kitap, bir proje varsa bu yıl lütfen bunun için adım atın, araştırın. 2019 yılının sizler için bir mesajı da: Bereketi uzaklarda değil yakınlarda arayın. Yurt dışı yerine yurt içini tercih edin ve mahkemelik olaylardan sakının yoksa zararlı çıkabilirsiniz. Suç işlemekten kaçının.

İkizler ve Yükselen İkizler burcu

2019 yılında ilişkiler, ortaklıklar konusunda şansın yerinde. Aradığın aşkı, partneri, eşi bulabilirsin veya evliliğinde, ilişkisinde sorun yaşayanların ilişkilerinde düzelmeler söz konusu olacaktır. Bu yılın sana ödülü; açık ve net olarak sana düşmanlık yapan kişileri birer birer görüp yüzleşme fırsatı bulacaksın. Saçma sapan olaylar yaşarsan buna ödül olarak bak çünkü ak koyun, kara koyun ortaya çıkıyor. Jüpiter’in koruması üstünde. Her ne kadar başkalarından sana destek gelecekse de sen kendi kazançların konusunda onları geliştirmek, aktif hale getirmek zorundasın. Bu yıl kredi almaktan kaçın derim sana. Ne varsa kendi kaynaklarında var. Cinsel dürtülerine sahip ol. Unutma Jüpiter 2019 yılında karşı komşun yani karşıt burcun olan Yay burcunda sana fırsatları sonuna kadar sunacaktır. Sen yeter ki farkına var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç burcu

2019 yılında iş, sağlık, çalışma hayatın ile ilgili olumlu olaylar seni beklemekte. Uzun zamandır aradığın işi bulma fırsatını yakalayabilirsin. Sağlık sorunları yaşayan Yengeç burçları sağlığınız ile ilgili sorunlarınızı çözme fırsatı sizi bekliyor. Günlük yaşantınızın iyileşir hale gelmesi ve ödüllerinizi bu konularda almanız söz konusu olacaktır. Kabuğunun içinde yaşamaya devam ettiğin taktirde bu fırsatları hiç bir şekilde değerlendiremeyeceksin. Uyan ve kendine gel. Bu yılın ikinci önemli mesajı da sana kendin ile ilgilenmen konusunda; özelikle evli ve ortak iş yapan Yengeç burçları bu yılın tamamı ile kendiniz ile ilgilenin. Gerekirse bu yıl ortaklı işlerden kaçının ortaklı iş yapıyorsanız da en çok kendinize önem verin ve kendi haklarınız konusunda dikkatli olun. Evli olan Yengeçler bu yıl eşinize tabii ki önem vereceksiniz fakat kendiniz ile ilgilenmek, kendi değerlerinizin farkına varmak ve en büyük yatırımı kendinize yapmanız gerekmekte. Bu yıl sizler “biz” değil “ben” demeyi bilmelisiniz. 2019 yılı sana Yengeç kendine gel ve kendinin farkına var diyor. Tekrar edeyim sana bu yıl tutulmalar burcun üzerinde olacak eğer uyanmazsan derin uyku senin canını çok yakar! 18 yıl önceni bir düşün bakalım neler yaşadın hayatında neler bitti neler başladı? Şimdi değişim zamanı.

Aslan ve Yükselen Aslan burcu

2019 yılında aradığın aşkı bulabilirsin, yeteneklerinin farkına varıp onları kazanca dönüştürebilirsin, çocuk isteyen Aslan burçları bu yıl şans sizden yana olacaktır. Çocuğu olan kişiler evlatları ile ilgili güzel gelişmelere hazırlıklı olsunlar. Aşk, cinsellik, eğlence, şans oyunları konusunda şans sizden yana… Tabii ki abartmadan şansınızı denemek için oynuyorsunuz. Popülerliğiniz bu yıl fazlasıyla aratabilir. Yeteneklerine güven farkına var. 2019 yılının mesajlarından biri de; bu yıl biraz perde arkasında ol, spirütüel konulara önem ver ve hayatına sok, içine dön kendini dinle, yardım et. Yaşlılar yurdu, çocuk esirgeme kurumunda bulunan bireylere sevgi, şefkat ver. Özellikle kendi ellerin ile yaptığın bir tepsi börek, bir tepsi kurabiye hayatında hiç ummadığın kapıların açılmasına neden olacak. Kapalı alanlarda vakit geçirmen sana iyi gelecektir. İş değişikliği düşünüyorsanız alış veriş merkezlerinin, hastanelerin insan kaynaklarına bir göz atmanızda fayda var. İç sesini dinle, içselliğe dön ve içindeki seni keşfet.

Başak ve Yükselen Başak burcu

2019 yılında hayatınızda aile ile ilgili konular eviniz ile ilgili konularda sürprizler sizleri beklemekte ailesi ile ilgili konularda sorunlar yaşayan Başak burçları bu konuları çözüme kavuşturabilecekler. Ev alma, satma yeni bir eve taşınma konularında şans sizden yana. Hayalini kurduğunuz eve taşınabilir veya satın alabilirsiniz. Karşına çıkacak fırsatların farkına var. 2019 yılında aynı zamanda arkadaşlıklara, sosyal hayata önem ver. Hayatının ödülleri bu alanlardan gelebilir. Ummadığın bir anda arkadaşından gelebilecek fırsatları, olanakları doğru zamanlarda değerlendirmende fayda var. Alkolden eğlenceden biraz uzak dur. Aşk, meşk peşinde koşma! Bu yıl sosyalleşmek, yardım kuruluşlarında olmak sana çok iyi gelecek.

Terazi ve Yükselen Terazi burcu

2019 yılında hayatında seyahatler aratacak, iletişim kaliten fazlasıyla güçlü olacak. Kitap çıkartmak isteyen Terazi burçları bu hayaline kavuşabilecek ayrıca sosyal fenomenler arasında Terazi burçlarının adlarını daha fazlasıyla duyabiliriz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizden gelebilecek şansların farkına varın. İnternet aracılığı ile yapılan işlerde şansınız artacak. Sevgili Teraziler bu yıl kariyerinize önem verin. Kariyer birinci önceliğiniz olsun. Ailenizin sorunları ile yakından ilgilenmek yerine bu ilgiyi diğer aile fertlerine bırakın. Ev almak, satmak, taşınma konularında planlarınızı erteleyin. Şunu unutmayın: Ailenizden birinin yardıma ihtiyacı var eğer siz bu işe karışırsanız olaylar çözülmez bir hal alır. 2019 yılı sana hedefe kilitlen ve yükselme dönemine geç diyor.

Akrep ve Yükselen Akrep burcu

2019 yılında parasal konularda şansınız son derece açık. Çalışın, üretin üretmekten sakın korkmayın. Maddi imkanlarınızda iyileşmeler, kazancın artması kaçınılmaz olacak sizler için. Harcamalarınıza dikkat edin para biriktirin 2019 yılında kolaylıkla para kazanabileceksiniz. Bunun keyfini sürün. Bu yılın mesajlarından biri de; yarım bıraktığınız bir eğitim var ise bunu tamamlayın, sorunlarınızı hukuk yolu ile çözmekten korkmayın, yurt dışı seyahati yapın, uluslararası konularda ticaret, gezi ve yatırımları hayatınızda faaliyete geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilişkilerinize bir format atın ilişkilerinizi koparmadan mesafe koymanızda fayda var. Fırsatları 2019 yılında yakınlarda değil uzaklarda arayın.

Yay ve Yükselen Yay burcu

2019 yılında Yay burçları için en büyük ikramiye kendileri! Nasıl mı? Kendinize yatırım yapın en büyük sermayeniz bu yıl sizsiniz, şansı başkalarında değil kendinizde arayın ve kendiniz için yeni şanslar doğurun. Bunu nasıl yapacaksınız; farkında olduğun bir yeteneğin mi var çıkar ortaya, onun üzerine bir yatırım yap yani seni sen yapacak ve sana şans getirecek tüm yatırımları kendinize yapın. Şansınızı sevdikleriniz ile paylaşın, başkalarına şanslar verin. Bu yıl kilo alma olasılığını çok fazla “Aman dikkat!” diyorum. Bu yıl ışıl ışıl parlayacaksın kendinin farkına var ve kıymetini bil. 2019 yılının Yay burçlarına bir mesajı da: Evet bu yıl sen kendine yatırım yap ama parasal konularda başkalarının kaynaklarını da kullan. Kredi kullanmaktan çekinme arkadaşın olabilir, eşin olabilir kim olduğu önemli değil tek başına para kazanacaksanız bile işbirlikleri yapmaktan kaçınmayın parasal konularda başkaları size çeşitli imkanlar getirecektir. Bunları değerlendir. Zararlı çıkmazsın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak burcu

2019 yılında gizli düşmanların sana zarar veremeyecek onları teker teker görme şansın olacak ve bu olaylardan korunarak çıkacaksın. Ruhsal durumunun farkına varıp ruhsallaşabileceksin. Korkuların büyüyebilir onlara aldırış etme, içindeki ilhamın farkına var onlar seni zengin edecekler. Hemen bu zenginliği parasal olarak algılamayın ruhsal zenginlikten bahis ediyorum. Düşün, taşın bilinçaltının sana verdiği mesajları iyi dinle 3 Aralık sonrası bunları şans olarak kendi adına kullanabil. 2019 yılının mesajlarından biri de artık eşine zaman ayır ilgilen, ortak iş yapıyorsan ortağının söylediğine kulak ver. “Ben” değil “biz” demeyi bu yıl adet edin kendine… Bir eşin, partnerin yoksa bu yıl kendine bir eş bul hatta evlenmekten sakın kaçınma. Sevgili Oğlaklar şans yüzünüze gülmeye başladı.

Kova ve Yükselen Kova burcu

2019 yılında sosyal çevren, arkadaş çevrende genişlemeler yaşayacaksın. Farklı organizasyonlara katılma şansı yakalayacaksın belki de yaptığın organizasyonlardan para kazanacaksın. Sosyal sorumluluk projelerine ağırlık ver “yardım et yardım gör” 2019 yılında karşılıksız hizmet etmenin keyfine var. Ekip çalışmasına önem ver. Ruhsallık yerine zekanın gücünü keşfet. Bir hayvanı sahiplen bunun için barınakları tercih et. Sağlıklı yaşam ilk hedeflerin arasında olsun. 2019 yılında değişime sakın direnme aklını kullan hayatını düzenle. Bu yıl boş çalış karşılıksız hizmet et depresyondan uzak dur.

Balık ve Yükselen Balık burcu

2019 yılında sevgili Balıklar artık sahnenin önüne çıkma zamanı geldi. Yeteneklerinizi sonuna kadar kullanarak bunlardan fayda elde etmeye çalışın. Balıklar sanatçı ruhludurlar yeteneklerinize güvenin ve ben buradayım diyin. Evli balıklar çocuk yapmak fikri bu yıl size çok uygun. Çocuğunuz yoksa bile çocuklara ilgi gösterin, sevgi verin, yardımcı olun, arkadaş çevrenizi biraz da olsa askıya alın şimdi kendiniz ile ilgilenme zamanı. Aşkı keşfedin ve sevgilinize her zamankinden daha fazla zaman ayırın duygusal, narin ve iyi balık burçları.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir