GündemManşet

5 saat kritik görüşme! MHP Sarıyer İlçe Başkanı Bilgiç gazetemizi ziyaret etti

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ile görüştü. Görüşmede yaklaşan yerel seçim öncesinde Sarıyer genelinde değerlendirmelerde bulunuldu.

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve yönetim kurulu üyelerinden Mine Akyüz, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. 5 saat süren kritik görüşmede Bilgiç, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu ile sohbet ederek çok önemli değerlendirmelerde bulundu.

Bilgiç’ten Sarıyer Gazetesi’ne tam not

Ünsal Bilgiç, tamamı renkli kuşe kağıda olan gazetemizin baskı kalitesini çok beğendiğini ifade ederek, gazetenin hazırlık sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Öte yandan son sayımızda yer alan önemli açıklamalarının bulunduğu röportajı için de değerlendirmelerde bulunan Bilgiç, “Sarıyer Gazetesi’ne misafir olduk, nazik davetleri ve güzel ev sahipliğiyle bizleri onura eden sayın Bekir Batu’ya ve kıymetli çalışma arkadaşlarına gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

5 saat süren kritik görüşmede neler konuşuldu? Detaylar 126. sayımızda olacak. Bizi takip edin!

5 saat süren kritik görüşmede Sarıyer konuşuldu

Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu da, “Gazetemizi ziyaretleriyle bizleri onurlandıran değerli kardeşim MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve yönetimine çok teşekkür ederim. Sarıyer üzerine keyifli sohbetler ve siyasi konularda çok önemli değerlendirmeler yaptık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir