GündemManşet

2017 Faaliyet Raporu belediye meclisinde kavgalar eşliğinde geçti

Sarıyer Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı ve 2017 dönemine ait Faaliyet Raporu görüşmesi Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kavgaların ve sert tartışmaların eşliğinde görüşülen Faaliyet Raporu, CHP meclis üyelerinin oylarıyla kabul edildi. Belediye Başkanı Şükrü Genç, bir saat 40 dakika süren konuşmasında 2017 yılında yaptıkları tüm hizmetleri tek tek anlattı.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi 2017 Faaliyet Raporu ve 9 onurlu hizmet yılını anlattı. Nisan ayı toplantılarının ikinci oturumu için günden maddelerinin görüşülmesiyle başlayan toplantı, Faaliyet Raporu’nun görüşülmesiyle devam etti. Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de gerçekleştirilen toplantıya vatandaşlardan da yoğun katılım oldu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 2017 Faaliyet Raporu ve 9 onurlu yılı fotoğraflarla hazırlanan slayt sunumuyla anlattı. Faaliyet Raporu’nun ardından konuşma için söz alan Ak Partili Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun’un konuşması sırasında salonda gerginlik yükseldi ve mecliste kavga dolu dakikalar yaşandı.

Detaylar gelecek…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir