GündemManşet

AK Parti Eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ten Intraline şirketine ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ilaç sektörünün başarılı ve önde gelen şirketlerinden Intraline’ı ziyaret ederek şirket çalışanlarıyla söyleşi yaptı. Külünk’ün samimi açıklamaları ve ülke gündemiyle ilgili verdiği önemli mesajlar oldukça dikkat çekti.

İlaç sektörünün marka ismi Intraline Pharma-Health’e ziyarette bulunan AK Parti Eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk düzenlenen söyleşide şirket çalışanlarıyla yaklaşık 3 saat boyunca sohbet etti. Gündeme ilişkin çok özel değerlendirmelerde bulunan ve soruları da yanıtlayan Külünk’ü şirket çalışanları ilgiyle dinledi.

Lokman Kanat’tan teşekkür pastası

Intraline Pharma-Health Türkiye Genel Müdürü Lokman Kanat, AK Parti Eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk’e Intraline şirketine yaptığı yardımları ve desteklerinden ötürü tüm çalışanları adına bir kez daha teşekkür ederken, Metin Külünk ve Lokman Kanat’ın fotoğrafının yer aldığı pasta kesildi.

Intraline ekibine tam not

Şirket çalışanlarıyla oldukça samimi ve keyifli bir şekilde sohbet eden Külünk de, Lokman Kanat’a teşekkür ederek, her yıl yeni atılımlarla daha da ileriye giden sektörün tanınan firması Intraline ekibine başarılarının devamını diledi.

Külünk, Sarıyer Gazetesi’ne konuştu

Öte yandan Intraline’da firma çalışanlarıyla gerçekleştirilen söyleşiye özel davetli olarak katılan Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bekir Batu, AK Parti Eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile bir röportaj gerçekleştirdi. Batu’nun sorularını yanıtlayan Külünk’ün gündeme dair çok özel açıklamaları Sarıyer Gazetesi’nin yeni sayısında olacak.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir