GündemManşet

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: “Kişisel makam peşinde değilim, tek amacımız Sarıyer’i CHP’den kurtarmak”

SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, son günlerde cevabı herkes tarafından merak edilen “AK Parti adayı kim olacak” sorusu üzerine Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya özel açıklamalarda bulundu. Adaylık süreciyle ilgili önemli değerlendirmelerde bulunan Bayraktar, kendisiyle ilgili hiçbir bir beklentisi olmadığını açıkladı.

“ADAY KİM OLURSA OLSUN HEMEN ETRAFINDA KENETLENİRİZ”

Adaylık konusunda asla bir ısrarı ya da beklentisi olmadığını açıkça ifade eden Bayraktar şunları söyledi; “Benim şahsi bir beklentim, makam derdim yok. Ben bugüne kadar ne kişisel mevkii ne de makam peşinde koşmadım. Bundan sonra da böyle bir ısrarım olmaz. Adaylık konusunda kararı elbette partimiz verecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimizin vereceği karara hepimiz saygılıyız. Benim tek amacım teşkilatımızla birlikte gece gündüz demeden çalışmak ve Sarıyer’de AK Parti bayrağını dikmek. Bizim tek gayemiz Sarıyer Belediyesi’ni kazanmak. Önceliğimiz Sarıyer’i CHP’nin kötü yönetiminden kurtarmak ve Sarıyer’de AK Partili bir belediye başkanını kazandırmak. Bizler görev insanıyız, partimizin Sarıyer’i kazanmasından başka hiçbir bir hedefimiz yok. Bizim derdimiz Sarıyer’i hak ettiği bir yönetim anlayışıyla buluşturmak. Şundan herkes emin olsun ki partimiz kimi aday gösterirse onun etrafında kenetlenerek canla başla çalışırız” diye konuştu.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler