GündemManşet

AK Parti Sarıyer’den Ayazağa’da balık ikramı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın Ayazağa Mahallesi’ndeki geleneksel balık şenliği vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Geleneksel Sarıyer Balık şenliği Ayazağa Meydanı’nda AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın alana girişiyle büyük bir coşku içinde başladı. Bayraktar vatandaşlara elleriyle tek tek balık ikram ederek Ayazağa ‘da unutulmaz bir hafta sonu yaşanmasına neden oldu. Sarıyer balık şenliği Ayazağa meydanında geç saatlere kadar devam etti.

AYAZAĞA’DAKİ BALIK ŞENLİĞİNE YOĞUN KATILIM

Sarıyer Balık Şenliği başta Ayazağa sakinleri olmak üzere büyük bir katılımla gerçekleşti. İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın açılış konuşması ve balık ikramıyla devam eden programa, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Başkan yardımcısı Şaban Demirel ve Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday katılarak vatandaşlara balık ikram ettiler.

BİRLİK BERABERLİK ve DAYANIŞMA BİR ARADA YAŞANDI

AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın gerçekleştirdiği geleneksel balık şenliği her anlamda Sarıyer’in birlik beraberlik içinde bir arada yaşamaya ihtiyaç duyduğu, dayanışmanın ön plana çıktığı en güzel örneklerinden birini sergiledi. Salih Bayraktar programa ev sahipliği yaparak büyük bir emek veren Ayazağa Mahalle Başkanı ve teşkilatına teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir