GündemManşet

AK Parti Sarıyer’den Cumhuriyet Bayramı’na dev etkinlik

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlamaları için Yusuf Güney konseri ve balık ikramı programı düzenledi. Sarıyer Merkez’de düzenlenen etkinliğe binlerce kişi akın etti.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyetimizin 95. yılı kutlamaları dahilinde Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen Yusuf Güney Konseri ve balık ikramı büyük ilgi gördü. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanımız Salih Bayraktar, Sarıyerlilere seslendiği günün anlamını belirten konuşmasında “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde daha nice 95. Yıllara diyorum. Cumhuriyetimize ve Sarıyerimize yakışır şekilde 29 Ekim’i kutluyoruz” dedi. Salih Bayraktar, vatandaşlara kendi elleriyle balık ekmeklerini ikram etti.

25.000 kişiye balık ikramı

Cumhuriyetimizin 95.yılı kutlamaları, Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda günün ilerleyen saatine kadar büyük bir coşkuyla devam etti. Yusuf Güney Konseri ve 25.000 kişiyi aşan balık ikramının olduğu programda, Sarıyerlilerin keyifli anlar yaşadı. Programa Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da katıldı.

DEV FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir