GündemManşet

Akkaya; “Sarıyer’de minibüs ulaşımı sorunu son bulacak”

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer S.S. 19. No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı’na Hakan Akkaya seçildi.

248 minibüs esnafının bir araya geldiği genel kurul toplantısında Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı’nı Hakan Akkaya ve ekibi kazandı. Eski yönetimin vaatleri olmadan yeniden aday olduğu toplantıda seçilen Akkaya, açıkladığı vaatlerle oldukça dikkat çekti.

Hakan Akkaya; duraklar ve esnaf içinde iç disiplin sağlanacağını, köy hatları (Kısırkaya, Kilyos, Koç Üniversitesi, Rumeli Kavağı) hatlarındaki problemleri gidereceğini, Sarıyer-Beşiktaş durağını tekrar eskisi gibi Boğazın incisi olacağını, Boğaz hattında birleşme olduktan sonra mağduriyetler ve sıkıntıların da düzeltileceğini söyledi.

Sarıyer’de çalışmalara başladı

Esnafın güveniyle seçilerek yönetime gelen Hakan Akkaya ve ekibi göreve geldikten sonra Sarıyer’in mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Minibüslerle ilgili sorunların en kısa sürede son bulacağını belirtti. Akkaya vatandaşların tüm şikayetlerini S.S 19 nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bildirmeleri gerektiğinin de altını çizdi. Halkın desteğiyle seçildiği günden bu yana başarılı çalışmalar yapmak için kolları sıvayan Hakan Akkaya, “Sarıyer’de minibüs ulaşımı sorunu son bulacak. Başkan yardımcım Faruk Gülsoy, muhasip B. Sinan Köroğlu, üyelerimiz Hüseyin Tozlu ve Soydan Görer ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizi bu göreve seçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Sarıyer Gazetesi olarak Hakan Akkaya ve yönetimine başarılar dileriz.

Hakan Akkaya kimdir?

1972 yılında Erzurum’da doğdu. 15 yaşından bu yana bu camianın içerisinde yaşamını sürdürüyor. Evli ve 3 çocuk babası. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Ayrıca İstinye Mahalle Muhtarlığı’nda aza olarak görev yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir