GündemManşet

Arda Turan ile Berkay arasında kavga!

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Emirgan’da bir mekanda Arda Turan ile Berkay arasında kavga çıktı. İddialara göre olay sırasında Berkay’ın burnu kırıldı.

Arda Turan, kavga haberiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaparak kavgayı doğruladı ancak kavganın çıkış sebebini söylemedi. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Berkay’ın burnunda 15 kırık olduğunu belirten Özlem Ada Şahin, gerekli hukuksal işlemlerin başlatıldığını belirtti.

31 yaşındaki Turan ile Berkay mekanda bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. İddialara göre Turan ile Berkay arasında yaşanan olayda 36 yaşındaki şarkıcının burnu kırıldı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Turan ise mekanda kaldı.

Olay sonra şarkıcı Tan Taşçı’nın eski sevgilisi Gizem Barlak olayı doğrularken, “Tabii ki biz kavga etmedik. Hatta kavga eden Arda Turan’a gidip konuşmaya çalıştım” ifadelerini kullandı.

“Basit bir tartışma yaşanmıştır”

Kavga haberiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Arda Turan şunları söyledi: “Bugün gazetelerde çıkan haberle ilgili kısa bir açıklama yapmak isterim. İzin günümde arkadaşlarımla gittiğim bir mekanda yaşadığımız tartışmanın sebebi bir ‘namus’ konusu gibi haberleştiriliyor. Basit bir tartışma yaşanmıştır, doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir. Her iki tarafa da geçmiş olsun.

“Sözlü tacize uğradım”

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Berkay’ın burnunda 15 kırık olduğunu belirten Özlem Ada Şahin, gerekli hukuksal işlemlerin başlatıldığını belirtti. Şahin, “Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm… Eğlenmeye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü “Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmazdım” tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanlar gelmesiyle biz direkt hastaneye gittik. Yapılan tetkikler sonucu eşimin burnunda 15 tane kırık olduğu anlaşılmıştır. Ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları beni derinden etkilemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu bilgilerine arz ederim” mesajını paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir