GündemManşet

Beyoğlulu Avukat Yasemin Ulusan, Şükrü Genç’in olası yeni döneminde Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı mı oluyor?

 SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL DOSYA

Sarıyer siyaseti dün ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM‘un gündeme taşıdığı, Erdal Sarıgöl’ün yeni dönemde kazanması halinde Şükrü Genç’in ekibinden başkan yardımcısı yapılacağı olayını konuşuyor. Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘nun kaleme aldığı çarpıcı haber siyasetin bir numaralı gündem maddesi oldu. Bu kez de yeni bombamızı patlatıyoruz.

BEYOĞLU’DAN SARIYER’E AVUKAT GELİYOR!

CHP Genel Merkezi‘nden Sarıyer Gazetesi‘ne ulaşan çok özel bilgilere göre; 31 Mart belediye seçimlerinde CHP’den Şükrü Genç’in aday gösterilip seçimi kazanması durumunda Sarıyer Belediyesi’nde sürpriz bir isim mesaiye başlayacak. Bu isim Sarıyer siyasetinde adı pek bilinmese de CHP ve hukuk camiasında tanınan bir isim. İddiaya göre bu sürpriz kişi halen Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde ofisi bulunan Ulusan Hukuk Bürosu’nun sahibi Avukat Yasemin Ulusan.

CHP İL BAŞKAN YARDIMCISIYDI

CHP’de Murat Karayalçın’ın İstanbul il başkanı olduğu dönemde Seçim Güvenliği’nden Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Avukat Yasemin Ulusan’ın yeni dönemde belediye meclis üyesi yapılacağı ve seçimden sonra Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanacağı konuşuluyor. CHP’nin tanınmış hukukçularından olan Ulusan’ın, seçimi kazanması durumunda Şükrü Genç’in Belediye Başkan Yardımcısı olacağı ifade ediliyor. Fenerbahçe Kongre Üyesi ve Türkiye Barolar Birliği Delegesi olan genç avukatın, Erdal Sarıgöl’ün ilk sıradan yazılacağı belediye meclis üyesi listesinin ikinci sırasında yer aldığı ve diğer alt sıralarında şuan boş olduğu öğrenildi.

Beyoğlu’dan Sarıyer siyasetine girmesi beklenen Avukat Yasemin Ulusan isminin CHP’den meclis üyesi olabilmek için Sarıyer’de hali hazırda tetikte bekleyen diğer meclis üyesi adayları arasında nasıl bir kaygı yaratacağı çok merak ediliyor.

SARİYERGAZETESİ.COM siyaseti sarsacak bomba haberleri yine ilk kez sizlerle paylaşmaya devam edecek. Bizi takip edin olaylara uzak kalmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir