GündemManşetSektörel

BURGER YE’mek için tek adres

SARİYERGAZETESİ.COM

Yemek sektöründeki 22 yıllık deneyimiyle başarılı projeler gerçekleştiren Samet Sezgin, İstanbul’daki üçüncü Burger Ye şubesini Sarıyer Merkez’de açtı.

Özenle seçilip lezzetle pişirilen etin hamburger arasında dolu dolu müşterilerin damak tadına sunulduğu Burger Ye fiyat aralığı olarak da oldukça hesaplı seçenekler sunuyor. Menüleriyle müşterilerinin vazgeçilmez mekanı olan Burger Ye’nin İstanbul’daki diğer şubeleri ise Göztepe ve Bulgurlu’da yer alıyor. “Yüksek kalite, sağlık ve eşsiz lezzet” prensibi doğrultusunda hizmete sunulan Burger Ye yüzde yüz yerli gıda zinciri olarak hizmet veriyor.

20 şube hedefleniyor

Atılımları bu yılın ilk aylarından itibaren gerçekleştirilen üç Burger Ye mağazalarının sahibi Samet Sezgin, Burger Ye ailesine katılmak isteyen ve sundukları yüksek standartlarda hizmet vermeye istekli yatırımcılara verilecek franchise şubelerle birlikte yılsonuna kadar 20 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini söylüyor.

Yemek sektöründeki tecrübeleriyle işini keyifle sürdüren Samet Sezgin, Burger Ye’nin sabah 10:00’da açılarak gece 02:00’de kapandığını söylüyor. Burger Ye lezzetlerini evinde yemek isteyen müşteriler için ise Sarıyer’de paket servisleri de var. Öte yandan çocuklar için de güzel menüler bulunuyor.

Katkı maddesiz burger köftesi

Gıda sektöründe özellikle “et” üzerine farklı uzmanlık alanlarına sahip kurucu ortakların tüm tecrübelerinin yansıtıldığı Burger Ye, burger severler lezzetinin buluşturulması amacı ile hayata geçirildi.

Sarıyer Merkez’de açıldı

Sarıyer Merkez’deki şubesiyle renkli bir açılış yapan Burger Ye, şimdiden adından oldukça söz ettiriyor. Burger Ye gıda sektöründeki çeşitli başarılarla birlikte; doğal, kaliteli, inovatif  burger lezzetine konsantre olmuş bir takım başarısı neticesi. Doğadan beslenen özel çiftlik danalarından elde edilen doğal ve katkı maddesiz burger köftesi ve özel “Burger Ye” sosunun harmanlanması ile müşterilere eşsiz bir lezzet sunuyor.

Dolu dolu hambuger lezzetini tatmak ve müdavimi olmak için Burger Ye’meden geçmeyin.

ADRES:

Şehit Mithat Yılmaz Cd.

No: 62/A Sarıyer Merkez

Sipariş Hatları

(0212) 226 26 20

WhatsApp

(0212) 226 26 20

https://www.burgerye.com.tr/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir