GündemManşet

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, başkanlarla Sarıyer’de buluşacak!

Sarıyer Belediyesi, Cuma günü çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Tarabya Oteli’nde yapılacak “Yerel Yönetimler ve Adalet Sempozyumu”na CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer de katılacak.

***

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, gazetemize yaptığı açıklamada “Bu sempozyum bizim için çok ama çok önemli. Sayın Murat Karayalçın da sempozyumda moderatörlük yapacak. Belediyemiz açısından da önemli bir organizasyon” diye konuştu.

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU/ ÖZEL HABER

Sarıyer Belediyesi, bu Cuma günü Grand Tarabya Oteli’nde önemli bir sempozyuma ev sahipliği yapacak. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in ev sahibi olduğu programa, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer de konuşmacı olarak katılıyor. Yerel Yönetimler ve Adalet Sempozyumu’na CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak.

KARAYALÇIN MODERATÖRLÜK YAPACAK

Dev sempozyumda; CHP’li Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kent Bilimci Araştırmacı Yazar Prof. Dr. Ruşen Keleş ve Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer konuşmacı olarak katılacak. Sempozyumun moderatörlüğünü ise deneyimli siyasetçi Murat Karayalçın üstlenecek. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Ülke Politikaları Vakfı Hüseyin Karataş’ın ev sahipliğindeki sempozyumun 26 Ocak Cuma Günü saat 10.00’da başlayacağı belirtildi.

ŞÜKRÜ GENÇ ; “BU SEMPOZYUM BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu‘ya konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; “Bu sempozyum bizim için çok önemli. Yerel yönetimlerle ilgili olarak belediyeler arasında bilgi ve fikir alışverişinde bulunacağız. Belediye olarak bu programa büyük önem veriyoruz. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu da sempozyuma teşrif edecek bizleri onurlandıracak. Ayrıca Sayın Murat Karayalçın da moderatörlük görevini üstlenecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir