GündemManşet

CHP Sarıyer İlçe Örgütü Öğretmenleri Çiçeklere Boğdu!

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

CHP Sarıyer örgütü 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Sarıyer’de bulunan okulları ziyaret etti.

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle geleceğimizi teslim ettiğimiz çocuklarımızı hayata hazırlayan öğretmenleri unutmayan CHP Sarıyer ilçe örgütü 38 mahallede 70 okulda görev alan onlarca öğretmeni ziyaret etti.

İlçe başkanı Sevim Yalınkılıç, ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle temsilcileri ve üyelerin katıldığı okul ziyaretlerinde 70 okulda bulunan öğretmenler ile bire bir görüşüp öğretmenler gününü kutlayan CHP Sarıyer, öğretmenlere çiçekler dağıttı.

 

ÖĞRETMENLER PARTİLİLERİ ÇOK SICAK KARŞILADI

Öğretmenler tarafından çok sıcak ve memnuniyet ile karşılanan partililer, bu ziyaret sırasında öğretmenler gününü kutlarken aynı zamanda yaşanan sıkıntılar, çözümler için parti olarak yapabilecekleri, belediyenin okullara ve öğrencilere destekleri de konuşuldu.

Okullarda Sarıyer Belediyesi’nin özellikle fiziki koşulların iyileştirilmesi üzere okullara verilen desteklerden çok memnun olan öğretmenler, ayrıca yine öğrencilere verilen bursların ve Sarıyer Akademi’nin sınavlar için başarılı desteğinin çok kıymetli olduğunu belirttiler.

Partililerin bu anlamlı günde kendilerinin hatırlayıp ziyaret etmelerinden çok memnun kalan öğretmenler, bu tarz ziyaretler ile moral ve motivasyonlarının çok yükseldiğini de belirterek partililere teşekkür ettiler.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir