GündemManşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıyer adayı Salih Bayraktar’ı açıkladı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı gerçekleşti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarını tek tek tanıttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıyer’in belediye başkan adayı Salih Bayraktar’ı açıkladı. İsminin açıklanmasının ardından Bayraktar sahneye çıktı. O dakikalar sariyergazetesi.com’da…

Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen aday tanıtım programına çok yoğun katılım oldu. Merakla beklenen program televizyon kanallarından da canlı olarak yayınlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tanıtılacağı salona TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile beraber geldi. AK Parti İstanbul Büyükşehir ve ilçe adaylarının tanıtıldığı toplantıda ilk konuşmayı AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak yaptı. Şenocak’ın ardından kürsüye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Mevlüt Uysal geldi. Mevlüt Uysal’ın konuşmasının ardından ise Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasını yaptı.

BAYRAKTAR’IN ADAYLIĞINDA İMAR BARIŞI’NDAKİ ÇALIŞMALARI ETKİLİ OLDU

Salih Bayraktar’ın aday gösterilmesinde mülkiyet ve İmar Barışı’ndaki başarılı çalışmalarının öne çıktığı ve özellikle Sarıyer’de tapu bekleyen kesimlerden Bayraktar için yoğun adaylık beklentisi oluşması etkili oldu.

İşte Salih Bayraktar’ın adaylığının açıklandığı o anlar…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir