GündemManşet

Cumhuriyet’te 2 ayrı olayda 2 kişi camdan beton zemine düştü!

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU/ ÖZEL HABER

Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi’nde bugün öğle saatlerinde çok ilginç iki olay yaşandı. Arabayolu Caddesi’nde aynı dakikalarda iki ayrı noktada iki kişi ayrı ayrı camdan beton zemine düştü. İlk düşme olayı için bölgeye giden ambulans, yanlışlıkla ikinci olayda yaralanan kişiyi hastaneye kaldırdı. Aynı durumda başka bir olay daha yaşandığı anlaşılınca, yerde yatan diğer yaralıyı almak için geri döndü.

İLK OLAYDA 18 YAŞINDAKİ GENÇ DÜŞTÜ

Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi’nde 18 yaşındaki Necmettin Bulut isimli bir genç, 3. kattan beton zemine düştü. Boya yaparken dengesini kaybettiği öğrenilen Bulut’un kafa üstü düştüğü öğrenildi.

MECLİS ÜYESİ NADİR GÜNDAY AMBULANS ÇAĞIRDI

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Nadir Günday, evinin hemen yanında meydana gelen olay sonrası, yaralı gence yardım edebilmek için 112 acil servisi aradı. Durumun ciddi olduğu öğrenilen yaralı genci almak için caddeye gelen ambulans, yine aynı durumda olan başka bir düşme olayı nedeniyle yerde yatan başka kişiyi aldı. Durum anlaşılınca ambulans ilk olayda yaralanan ve halen yerde yatan genci almak için bölgeye yeniden döndü.

İkinci düşme olayının nasıl yaşandığı ve yaralının kim olduğu şimdilik öğrenilemedi.

 

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler