GündemManşet

Denizbank Sarıyer Şube Müdürü’nden gazetemize ziyaret

Denizbank Sarıyer Şubesi Müdürü H. Taner Tezer, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazetemizin sahibi Bekir Batu ile ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Tezer; “Sarıyer’deki her şeyi gazetenizden takip ediyoruz. Ticari anlamda da Sarıyer Gazetesi’nde yayınlanan reklamlardan ciddi anlamda yararlanma fırsatı buluyoruz” diye konuştu.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer gündemini Sarıyer Gazetesi’nden takip ettiklerini söyleyen Denizbank Sarıyer Şubesi Müdürü H. Taner Tezer, Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yla sohbet ederek Türkiye gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Tezer, Denizbank olarak Sarıyerli müşterilerine sundukları hizmetler hakkında detaylı bilgiler de verdi.

“SARIYER GAZETESİ’NDE YAYINLANAN REKLAMLARDAN VE HABERLERDEN İLÇEYLE İLGİLİ CİDDİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLUŞTURUYORUZ”

Sarıyer’i Sarıyer Gazetesi’nden takip ettiklerini, tüm mahallerdeki gelişmeleri buradan öğrendiklerini söyleyen Tezer, “Sarıyer Gazetesi bu bölge için büyük bir fırsat. Biz banka olarak sürekli ve düzenli olarak haberleri sizlerden takip ediyoruz. Yaptığımız iş gereği de sizin yayınladığınız haberlerden ticari amaçla ciddi anlamda yararlanıyoruz. Bölgede kimlerin ne kadar etkili olduğundan, kimlerin iş alanında ne kadar potansiyeli olduğunu gazetenizde yayınlanan reklamlardan da gözlemleme fırsatı buluyoruz.” diye konuştu.

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim, Sarıyer’in gündemi “Sarıyer Gazetesi’nden” takip edilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler