GündemManşet

Dilek Sabancı’dan Ramazan ayı boyunca iftar

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Dilek Sabancı, Emirgan’daki Ahmet Celalettin Paşa Camii’nde Ramazan ayı süresince iftar verecek. Her yıl olduğu gibi yine çok sayıda vatandaş iftarda bir araya gelecek.

Ahmet Celalettin Paşa Camii’nin bahçesinde Dilek Sabancı’nın sponsorluğunda Ramazan ayı boyunca düzenlenecek olan iftar her yıl olduğu gibi yine çok sayıda ihtiyaç sahibi vatandaşı bir araya getirecek. Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Dilek Sabancı’nın sponsorluğunda Ramazan ayı boyunca her akşam verilecek olan iftar yaklaşık 250 kişilik olacak.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Ahmet Celalettin Paşa Camii İmamı Osman Kurtulan, Ramazan ayı boyunca düzenlenecek olan bu güzel iftar organizasyonu için katkılarından dolayı Dilek Sabancı’ya teşekkür ederek her yıl düzenlenen bu iftarlar ile Sarıyer’de çok sayıda ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşabilmenin de mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Kurtulan, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve yardımlaşma adına güzel günler getirmesi temennisinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir