GündemManşet

Emniyetten minik öğrencilere sürpriz ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – MELİSA SÜME

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kilyos’taki Veysel Vardal Görme Engelliler Okulu’nu ziyaret etti.

Emniyet mensuplarının minik öğrencilerle yaptıkları goalball maçında renkli dakikalar yaşandı.

Çamırcı; “Öğrencilere iade-i ziyaret yaptık”

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, Veysel Vardal Görme Engelliler Okulu’na gerçekleştirdiği ziyaretinde gazetemize; “Veysel Vardar İlköğretim Okulu öğrencileri olarak geçen sene polis haftası sebebiyle bizleri ziyaret etmişlerdi. Biz onları 1 günlüğüne polis yapmıştık. Sayın müdürümüzün tabiriyle engin gönüllü polis ilan etmiştik. Bu sene de yine polis haftası münasebetiyle iade-i ziyaret yapalım dedik. Okullarını ziyaret ederek polis haftasını birlikte kutlayalım dedik. Tüm emniyet teşkilatının polis haftası kutlu olsun. Şehitlerimize ve gazilerimize rahmet diliyoruz. İçimizdeki bitmek tükenmek bilmeyen insan sevgisi ve işimizi iyi yapmak anlayışıyla görevimize her zaman devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Polislerle görme engelli öğrencilerin golbol ile oynadığı maçı polisler kaybetti. Heyecan dolu dakikaları galibiyetle tamamlayan miniklerin sevinci herkesi mutlu etti. Yunusların da katıldığı ziyarette öğrencilere motosikletler anlatılarak denemeleri sağlandı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir