GündemManşet

Ercan Çamırcı Beşiktaş Emniyet Müdürü oldu

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER

Eylül 2015 tarihinde Güngören Emnşyet Müdürlüğü’nden Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Ercan Çamırcı terfi etti. Beşiktaş Emniyet Müdürü Caner Coşar da Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. 

Geçtiğimiz aylarda 2. sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi eden Çamırcı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü görevine atandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 13 il emniyet müdür yardımcısı, 22 ilçe ve 22 şube müdürü ile 9 şube ve 12 ilçe emniyet müdür yardımcısının görev yeri değiştirildi.

Geçen terfi döneminde 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Terörle Mücadele Şube Müdürü Kayhan Ay, Terör, Tanık Koruma ve Bomba İnceleme ve İmha Şube Müdürlüklerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na, Terör Şubeden Sorumlu Kadir Alçıkaya, Narkotik, Organize, Mali, Kaçakçılık ve Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele Şube Müdürlüklerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na, Foto Film Şube Müdürü Koray Şensoy, Büyükçekmece, Silivri ve Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığına ve Deniz Limanı Şube Müdürü Serdar Çelebi Avcılar ve Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığına, Sunay Balıklıkaya Sultangazi ve Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığına getirilirken, Organize, Mali, Kaçakçılık ve Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele Şube Müdürlüklerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gaffar Demir ise birim amiri emrine çekildi.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne Nadir Konak, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne Gökhan Nazlım, Personel Şube Müdürlüğüne Gökhan Bambal atanırken, diğer operasyonel şubelerde ise değişiklik olmadı.

Ayrıca Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğüne Niyazi İnci, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ercan Çamırcı, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Hüseyin Güleç, Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ömer Kumlu, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Alparslan Atasoy ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne de Mehmet Karaca atandı.

Sarıyer Gazetesi olarak Ercan Çamırcı’yı tebrik eder başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

İşte Sarıyer’in yeni emniyet müdürü

Sarıyer’in yeni emniyet müdürü Beşiktaş Emniyet Müdürü Caner Coşar oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir