GündemManşet

Erdal Çoban’dan Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

MHP Sarıyer Eski İlçe Başkanı Erdal Çoban, Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’yu ziyaret etti.

MHP Sarıyer Eski İlçe Başkanı Erdal Çoban, MHP Sarıyer Eski İlçe Kadın Kolları Başkanı Esma Hancıoğlu, Sarıyer Ülkü Ocaklarından Vedat Şahin ve beraberindekiler Sarıyer Gazetesi’ne hafta sonu ziyaretinde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Batu’ya, geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu kaybettiği eniştesi Fikret Çam için başsağlığı dileklerinde bulunuldu.

“Sarıyerli olarak sokaktayız ve her yerdeyiz”

Öte yandan uzun bir süre önce Büyükdere’deki eski ofisinden Sarıyer Merkez’e taşınan Sarıyer Gazetesi’ne hayırlı olsun ziyaretine gelemediklerini de belirten MHP Sarıyer Eski İlçe Başkanı Erdal Çoban; “Sarıyer Gazetesi, Sarıyer’in gündemine ilişkin haberleri en doğru ve tarafsız şekilde veriyor. Kaliteli yayıncılığı ve başarılı ekibiyle birlikte Bekir Batu’ya başarılarının devamını dileriz. Sarıyerli olarak sokaktayız ve her yerdeyiz” dedi.

Sarıyer’in ilçe siyasetine dair sohbetlerin yanı sıra sorunlar da ele alındı. Sarıyer’de gençler arasındaki en büyük problemlerden birisi olan uyuşturucuyla mücadeleye de dikkat çekildi.

Günün hatıra selfiesi

Bekir Batu, nazik ziyaretleri ve keyifli sohbetlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti. Günün hatıra selfiesini de MHP Sarıyer Eski İlçe Kadın Kolları Başkanı Esma Hancıoğlu çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir