GündemManşet

Ferhat Göçer Sarıyerlileri coşturdu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’e olan sevgisini her fırsatta dile getiren Ferhat Göçer, Ramazan ayında Sarıyerlilerle bir araya geldi. Sarıyer Belediyesi ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren ünlü şarkıcı, “Dünyanın dört bir yanını dolaştım. Sarıyer bir cennet” dedi.

Sarıyer’de Ramazan coşkusu tüm hızıyla devam ediyor. İftar sofraları, konserler, tiyatro ve sinema gösterileriyle dolu dolu geçen Ramazan akşamları birbirinden ünlü isimlere de ev sahipliği yapıyor. Bereket ayının 18.gününde sevgi sofrasını Kazım Karabekir ve Cumhuriyet İlkokulu bahçesine kuran Sarıyer Belediyesi, İstinye Tersane Alanı’nda ünlü sanatçı Ferhat Göçer’i sevenleriyle buluşturdu. Coşkulu kalabalıkta birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Göçer, dinleyenlere keyifli bir akşam yaşattı. Her fırsatta Sarıyerlilerle bir araya gelen ünlü sanatçıya çiçeğini takdim etmek için sahneye çocuklarla birlikte çıkan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Göçer’le birlikte İzmir Marşı’nı söyledi.

FERHAT GÖÇER’İN SARIYER SEVDASI, SARIYERLİNİN FERHAT GÖÇER COŞKUSU

Ramazan’ın 18.gününde sahne alan Sarıyer sevdalısı Ferhat Göçer, adeta bir koro oluşturan binlerce Sarıyerliyle sevilen şarkılarını seslendirdi. Coşkunun doruğa çıktığı gecede birlik ve beraberlik mesajları veren Göçer, “Burayı zenginleştiren sadece doğası değil, insanları da. Sarıyer küçük bir Türkiye aslında. İyi ki varsınız” dedi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler