GündemManşet

Feriye Sarayı’nda görkemli davet

SARİYERGAZETESİ.COM – MELİSA SÜME

A9TV’nin Feriye Sarayı’nda düzenlediği bayram sonrası davetinde yıldızlar geçidi vardı.

Türk Sanat Müziği’nin duayen ismi kıymetli sanatçı Muazzez Abacı, arabesk müziğin sultanı Kibariye, Türk pop müziği sanatçısı Ebru Polat’ın sahne aldığı gecede saz heyetinin şefi ise ünlü keman ve ud virtüözü İlyas Tetik idi. Konuklar arasında bulunan Semiha Yankı, Ayşe Mine, Ayhan Aşan gibi kıymetli sanatçılar da sahnede şarkılarla eşlik ettiler.

İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde bulunan Feriye Sarayı’ndaki A9TV davetine Bülent Özveren, Mustafa Sağyaşar, Yusuf Sezgin, Reyhan Cansu, Rumelili Cüneyt, Çılgın Sedat, Ankaralı Yasemin, Gülbin Vardar, Mustafa Erbil, Ali Eşitmez gibi sanatçılar ve ünlülerin yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimleri, akademisyenler, siyasetçiler, hukukçular, doktorlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve medya dünyasından çok sayıda konuk katıldı.

SEÇKİN KONUKLAR BİR ARAYA GELDİ

350’den fazla konuğun katıldığı gecede müzik, dans ve eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Seçkin konukların katılımıyla yaşanan muhteşem gecede Muazzez Abacı’nın ve Kibariye’nin Adnan Oktar’a yönelik candan sevgi dolu sözleri ve övgüleri de çok dikkat çekti. Geceye katılan konuklar sanatçıların her birine şarkılarında eşlik etti.  Feriye Sarayı’nda yaşanan coşku ve konukların yoğun alkışları da gecenin önemli anları arasındaydı.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir