GündemManşet

İstanbul’da en yüksek ofis kiraları Sarıyer’de

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İstanbul’da en yüksek ofis kiraları Avrupa yakasında Sarıyer’de, Anadolu yakasında Ataşehir’de bulunuyor.

Gayrimenkul değerlemelerinde teknoloji desteğiyle bölgesel bazda güncel değerlerle raporlar hazırlayıp paylaşan endeksa.com’un kayıtlarında temmuz 2018 tarihi itibarıyla yer alan ilan bilgilerine göre İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarında ortalama değerlerle ofis kiralarının en yüksek olduğu ilçeler belli oldu. Bu değerlere göre; Avrupa yakasında en yüksek ofis kiraları Sarıyer’de, Anadolu yakasında ise Ataşehir’de görülüyor.

Avrupa yakasında ORTALAMA değerlerle en yüksek ofis kiralarının olduğu 4 ilçe

SARIYER: İlçede 172 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 6.379 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Rumelihisarı mahallesi.

BEŞİKTAŞ: İlçede 135 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 4.968 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Levazım mahallesi.

ŞİŞLİ: İlçede 125 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 3.761 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Harbiye mahallesi.

BEYOĞLU: İlçede 105 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 3.136 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Harbiye mahallesi.

Asya yakasında ORTALAMA değerlerle en yüksek ofis kiralarının olduğu 4 ilçe

ATAŞEHİR: İlçede 98 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 2.829 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Barbaros mahallesi.

KADIKÖY: İlçede 122 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 2.486 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Caddebostan mahallesi.

ÜSKÜDAR: İlçede 100 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 2.444 TL seviyelerinde bulunuyor.

KARTAL: İlçede 88 metrekare büyüklüğündeki ofislerde kiralar 1.800 TL seviyelerinde bulunuyor. İlçede ofis kiralarını en yüksek olduğu bölge Kordonboyu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir