GündemManşet

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ Sarıyer’de!

Büyükdere’de seçim irtibat ofisi açılışına katılan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ, akşam katıldığı Sivaslılar Derneği iftarında örnek konuşmasıyla dikkat çekti. “İftarda siyaset konuşulmaz” diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yapan Özdağ, iftara katılanların gönlünü kazandı.

SARİYERGAZETESİ.COM- RUKİYE AY 

İYİ Parti’nin Büyükdere’deki seçim irtibat bürosu düzenlenen bir törenle hizmete girdi. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Ali Cengiz Tamer ve ilçe yönetiminin hazır bulunduğu açılışa, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İkinci Bölge ilk sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ da katıldı. Açılışa ayrıca İYİ Parti milletvekili adayları Mustafa Yazıcı ve Özcan Pehlivanoğlu da katıldı.

PROF. DR. ÜMİT ÖZDAĞ, SİVASLILAR İFTARINA KATILDI

Türk siyasetinin deneyimli ismi Prof. Dr. Ümit Özdağ, Büyükdere’deki açılıştan sonra Bahçeköy Korupark’taki Sarıyer Sivaslılar Derneği’nin düzenlediği iftara katıldı. İYİ Parti Kurucu Üyesi ve Milletvekili adayı ünlü gazeteci Vedat Yerener‘in de katıldığı iftar programında konuşan Özdağ, örnek siyasi tavrıyla dikkat çekti.

İftar programında siyasi bir konuşma yapmaması nedeniyle herkesin takdirini kazanan Özdağ, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Prof. Dr. Özdağ, “Çok değerli Sarıyerliler ve çok değerli Sivaslılar hepinizi saygıyla selamlıyor aranızda olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Rabbime şükürler olsun ki sizleri bizleri sağlık ve sıhhat içerisinde burada bir araya getirdi. Dilerim bundan sonraki Ramazanlarda da aynı sağlık ve sıhhatle mutlu bir Türkiye’de bir araya gelebiliriz. İftarda siyasi konuşma yapılmaz onun için ben hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler