GündemManşet

İYİ Parti’den TKB’ye ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

İYİ Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’ni yerinde ziyaret etti. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Op. Dr. Cengiz Tamer, ilçe teşkilatından kadınlarla gerçekleştirdiği ziyarette Türkiye’de kadınların her alanda başarılı olacağının ve İYİ Parti olarak her zaman bunun en büyük destekçisi olacaklarının altını çizdi.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sarıyer Şubesi’ni ziyaret etti. İYİ Partilileri, Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir, Şube Başkan Yardımcısı Bilge Karaduman ve kadınlar birliği üyeleri karşıladı.

Sarıyer’de kısa sürede birçok yere ziyaretler gerçekleştirerek İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in çalışmalarını anlatan İYİ Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, geçmişten bugüne kadınların toplumsal yaşamda her alanda var olması için büyük emekler sarf eden Türk Kadınlar Birliği’nden de bu yolda destek istedi.

Türkiye’de gün geçtikçe daha da artan kadın sorunlarına duyarsız kalmayacaklarını ve çözüme yönelik ne gerekiyorsa hep birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade eden İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Op. Dr. Cengiz Tamer, Türk Kadınlar Birliği’ne partilerinin her alanda sürdürdüğü çalışmalarını anlattı. Sarıyer’i kucaklayan bir yönetim kurduklarını söyledi.

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi Başkanı Hülya Demir, İYİ Pati Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın Türk Kadınlar Birliği’ne gerçekleştirdikleri bu ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade ederek, toplumda kadının yer aldığı her alanda desteklerini kesintisiz sürdüreceklerini ve İYİ Parti’nin çalışmalarını da beğendiklerini söyledi. TKB olarak Sarıyer’de ulaşabildikleri her kadına toplumsal yaşamda destek olmaya çalıştıklarını belirtti. İYİ Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın ziyaretlerine de kapılarının her zaman açık olduğunu ifade etti.

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkan Yardımcısı Bilge Karaduman ise, toplumda gün geçtikçe artan şiddet eğiliminin ve kadınlara yönelik yapılan baskıların karşısında dimdik ayakta durmaya devam edeceklerini ve aynı zamanda bir yazar olduğu için romanlarında da hep güçlü kadın karakterleri yazarak kadınlara örnek olmaya çalıştığını söyledi.

Güzel bir sohbetle geçen ziyaret sonrası İYİ Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı ve Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi günün anısına fotoğraf çekindi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler