GündemManşet

JCI Kültür 2018 Başkanı Cihan Güzel Avrupa’nın En İyi Üyesi Seçildi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği;  ‘Aktif vatandaşlar için önde gelen küresel ağ olmak ‘ vizyonuna ulaşmak ve  ‘Gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak, toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak.’ misyonunu gerçekleştirmek için 1915 yılında, Amerika’nın St. Louis kentinde kurulan  JuniorChamber International (JCI) organizasyonunun Türkiye organizasyonudur.

18-40 yaş arasındaki genç aktif vatandaşların oluşturduğu kar amacı gütmeyen bu uluslararası sivil toplum kuruluşu bugün, dünya üzerinde 102 yılı, Türkiye’de ise 30 yılı aşmış köklü bir geçmişe sahiptir.

JuniorChamber International (JCI) organizasyonu 2017 yılı itibariyle dünyanın 128 ülkesinde 5.000’den fazla şubesi ve 200.000’e yaklaşan üye sayısı ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biridir.

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği ise, 2017 yılı itibariyle Türkiye’nin 15 farklı ilinde, 24 farklı şubesi ve 700’e yakın üyesi ile toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

JCI Kültür şubesi JCI (JuniorChamber International) derneğinin konsept bir şubesi olarak “genç girişimciler ve liderlere” destek veren7 yıllık bir dernektir.

Sanattan dansa, sosyal sorumluluktan, yardımseverliğe, başarıdan network’e kısacası her alana dokunan derneğin JCI Kültür şubesi 2018 başkanı Cihan Güzel, Avrupa’nın en iyi üyesi seçildi. Kazanılan bu ödül karşısında mutluluk ve gurur duyduğunu dile getiren JCI Kültür; üye olduğu ilk andan itibaren projelere öncülük eden, enerjik yapısıyla kendisini her alanda belli eden, engellere yenilmeyen yapısıyla girdiği her ortamda farklılık katan ve yıllar sonra JCI Türkiye’ye bu özel ödülü getiren 2018 Başkanı sevgili Cihan Güzel’e tebriklerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir